Amway

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stvdnl, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Glister Szájvíz jobban csökkenti a lepedékképzôdést, mintha csak fogkefét használna, miközben lehellete üdévé válik.

Kiszerelés: 50 ml

Eva98

2019. június 21.

Fogmosás után használom, reggel és este. Felfrissíti a lehelletemet. Elég belőle pár csepp egy kis vízzel összekeverve.Sokáig elég. Bármire jó, gyulladásokra, aftákra. Nagyon hamar leviszi, meggyógyítja. Picit drága de megéri az árát!! Ha elfogy mindig újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

dreammiyss

2018. november 19.

Életem első szájvíze, így nincs előzőleg semmiféle tapasztalatom arról, hogy melyik jó, melyik nem. Én fogmosás után szeretem mostanában használni. +-t ad a lehelletemnek. Lassan egy éve megvan, az utóbbi időben használom rendszeresebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Nikeee01

2018. március 9.

Koncentrátum, így valóban nagyon sokáig elegendő. Én nem szeretem a túl intenzív mentolos ízt, így nekem elegendő a 2 pumpányi is, de a hatása még így is fantasztikus. Nem mar, kellemes az íze, és jó, hogy ilyen kis helyen is elfér (utazásoknál). A legjobb szájvíz, amit valaha kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Adri994

2017. augusztus 19.

Az egyetlen szájvíz, ami ér valamit, és nem csak 10 percig tart a hatása. Fél évig is kitart :)
Van egy mini glister spray, azt is szoktam mellé rendelni, ha gyors frissítés kell, tökéletes az is ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Seda007

2017. január 12.

A legjobb szájvíz amit eddig használtam 4 éve nagy kedvenc itthon...3-4 pumpányit használok párom szintén nekünk 2-3 hónapig is kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Marababa

2017. január 6.

A legklasszabb, a legnagyobb Amway kedvencem. Én négy pumpányit használok, minden fogmosáskor csaknem két hónapja és még mindig a fele megvan. Imádom. Nagyon jó az íze és tetszik a kis kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

Tbarbiii

2016. november 17.

Fantasztikus szájvíz. Mióta használom sokkal tisztább szájérzete van a számnak. Én 2-3 pumpányit használok így angyon sokáig elég. Csak ajánlani tudom mindenkinek .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

szilvike94

2016. július 10.

Annyira jó termék, hogy el se tudom mondani mennyire szeretem! A fogkrémével csodálatosan dolgoznak együtt! 3 pumpálásnyit higítok a kupakjába és addig öblögetek ameddig csak tudok. (Nekem picit csíp a mentolossága miatt.) Áldom a baratnőm nevét azóta mióta megrendelte nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Emesenagyvarga

2016. március 5.

A kedvenc szájvizem, én 3 pumpányit hígítok fel és úgy használom, tényleg kevesebb a fogkő, lepedék, mióta használom és utazáshoz is ideális a kis kiszerelés miatt.
Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Nagyon ajánlom.

Kicsikini

2015. december 7.

A legjobb szájvíz, amit valaha használtam. Sokáig elég. Én 2-3 pumpalasnyit használok egy alkalommal. A fogíny gyulladást csökkenti. Kiváló termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.