AnA

Ár:   950 Ft, 1890 Ft, 2990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   10 ml, 35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   950 Ft, 1890 Ft, 2990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 35 ml, 50 ml és 100 ml
Kategória:   Dezodorok

"A tisztaság friss és mégis édes illatát hordozza magában. Felemelő, lelkesítő, kellemesen fűszeres citrusos illattal."

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Nem rossz természetes alternatíva. A Phi termékek után próbáltam ezt. Az illata nagyon kellemes, de sajnos nyáron nekem nem elég ez a készítmény. Így tulajdonképpen nekem ez egy kiegészítő készítmény, nem pedig a fő dezodorom. A kiszerelés nem túl praktikus, főleg hogyha hosszabb kormei vannak az ember lányának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

ksfrani

2018. május 31.

Nagyon nagyon szeretem! Több hónapja csak ezt használom már. Egyáltalán nem hagy sárga vagy bármilyen foltot, nagyon jól szagtalanít, de nem zárja el a pórusokat, jól szellőzik a hónaljad. Az illata isteni, sokáig érezni. Én azért naponta kétszer használom nyáron vagy sportoláskor.
Inkább 4,5 csillagot adnék, ha lehetne, kicsit kényelmetlen ez a kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Inkább 4,5 csillagot adnék, ha lehetne, kicsit kényelmetlen ez a kiszerelés.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol