AnA

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Zöldagyagpor, kukoricalisztpor, lenmag liszt és pehely, görögszéna, írópor, ananász gyümölcspor, mézpor található benne. Egy púpos kis kanálnyi porhoz keverj 2-3 teáskanál vizet, vidd fel az arcodra, hagyd hatni 10-15 percig majd langyos vízzel öblítsd le. Használd heti 1-2 alkalommal. Fontos! Ne várd meg, míg feszül a maszk a bőrön, mert annyira rászárad, hogy az ellenkező hatást éred el vele. Egy tégely kb. 33 alkalomra elég."

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Nagyon jó kis termek. Már többször használtam, de alig fogyott valamennyi a tegelybol. Ár-érték arányban fantasztikus és abszolút veri az egyalkalmas maszkokat. A csomagolás is esztétikus, szerintem ajándékba is érdemes ezt venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Illatanyagok: Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.