AnA

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Zöldagyagpor, kukoricalisztpor, lenmag liszt és pehely, görögszéna, írópor, ananász gyümölcspor, mézpor található benne. Egy púpos kis kanálnyi porhoz keverj 2-3 teáskanál vizet, vidd fel az arcodra, hagyd hatni 10-15 percig majd langyos vízzel öblítsd le. Használd heti 1-2 alkalommal. Fontos! Ne várd meg, míg feszül a maszk a bőrön, mert annyira rászárad, hogy az ellenkező hatást éred el vele. Egy tégely kb. 33 alkalomra elég."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Nagyon jó kis termek. Már többször használtam, de alig fogyott valamennyi a tegelybol. Ár-érték arányban fantasztikus és abszolút veri az egyalkalmas maszkokat. A csomagolás is esztétikus, szerintem ajándékba is érdemes ezt venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Illatanyagok: Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.