Anaconda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sookie777, Módosítva: 2016. január 6.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A finom tengeri csigaház őrlemény és hámosító műanyag golyócskák speciális keveréke alaposan megtisztítja a bőrt az elhalt szarulemezektől. Segítséget nyújt abban, hogy a bőr elegendő oxigénhez jusson, és a sejtmegújulási folyamatok során képződő új sejtek egészségesek legyenek. A termék szalicilsav tartalma elősegíti az epidermisz hámlását, így a faggyúmirigyek nem tömődnek el, és az új bőrréteg gyorsabban keletkezik. Alkalmazható bármely bőrtípus mechanikai radírozására.

Anna922

2017. december 31.

Egy barátnőmtől kaptam, és állandó lakója volt a fürődszobai polcomnak. Nem szárította a bőrömet, de közben nagyon szépen tette a dolgát. Ha tehetem újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Nekem arcradírok közül ez vált be az egyik legjobban (,másik a Freeman sárgabarackosa), ez valóban eltávolította az elhalt hámsejteket, egyáltalán nem szárított, még minimálisan sem, sőt azt is el tudom képzelni, hogy hidratáló pakolásnak is fogom használni, úgyhogy aki szereti a mechanikai arcradírt, annak nagyon ajánlom. Rendkívül puha és hidratált lett a használatát követően az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Cipriana

2015. március 24.

Elōször az illatàba szerettem bele, szerintem egy az egyben gyöngyviràg illatú! :) A hatàsa is kivàló, kímèletesen, de alaposan radíroz, csak ajànlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

tittila

2013. július 25.

Én is kipróbáltam, szerettem. A lemosását kissé nehézkesnek ítéltem, bár ez minden mechanikai peeling esetében kisebb nagyobb mértékben előfordul szerintem.

De összességében pozitív benyomást keltett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

De összességében pozitív benyomást keltett. :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.