Anaftin

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dunaimano, az összetevőket feltöltötte: mazs85, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Anaftin® Baby fogínygél bioadhezív, a szájüregben történő alkalmazásra szánt gél. Rövid idő alatt láthatatlan filmréteget képez, amely megvédi az ínyt a kellemetlen érzéstől és a fájdalomtól. Természetes eredetű összetevői révén csökkenti az érintett területek fájdalmát és pirosságát.

A szülők az Anaftin® Baby fogínygélt választják a fogzási folyamat támogatásához. A készítmény csökkenti a fogzással járó kellemetlen érzést.

• Bizonyítottan enyhíti a tüneteket
  • Alkohol- és cukormentes
  • Az alkalmazás során nem okoz égő vagy szúró érzést
  • Kellemes banán ízesítéssel

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.