Best of Beauty 2019

Anastasia Beverly Hills

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. június 1.

Ár:   $45
Kiszerelés:   6 x 4,5 g
Lelőhely:   online külföldről

3 "standard" highlight színt (Wish, Sunshine, Regal) és 3 színes highlight-ot (Ethereal, Unicorn, Magic) tartalmazó paletta.

emeseee6

2019. január 11.

Iiiimádom. Nem egy visszafogott dolog,szóval óvatosan vele,vannak csillámok,de mégsem olcsó hatású és gagyi,mint sok csillámos highlighter. Változatos,sok színt kapunk,mind jó minőségű. Megéri az árát abszolút én azt mondom,főleg hogy kb soha az életben nem fogy el ez a mennyiség :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

MargitSchwarz

2018. július 10.

Hát gyerekek! Én le-va-gyok-döb-ben-ve!!!
Ez valami beutálisan jó! Egy külföldi beauty vloggernél láttam meg először, és beleszerelmesedtem első látásra. Gondoltam biztos drága, meg amúgy is van már highlighter palettám, hát nem is baj, ha nekem nincs meg. Aztán felrakták Beauty Bayre, ahogy számítottam rá, igen borsos áron. Öt napig küzdöttem a démonaimmal, hogy ez már tényleg felesleges pénzszórás, de végül nem bírtam tovább, és megrendeltem. Ahogy először kinyitottam, már tudtam, hogy jól döntöttem. Gyönyörű holografikus ragyogás, ami a pillekönnyűtől az intenzívig építhtő, egymással harmonizáló színek, kicsit krémes állag szemhéjon is működik. Nem tudok vele betelni. Jeffree mániás vagyok, de ez messze veri az összes highlighterét. Igaz, a csillámok kissé hangsúlyosak benne, de mégis jól mutat sminkként, nem vásári. Hétköznapra csak egy lehelletnyit használok belőle, pont elég.
Egy szó mint száz, jelenleg ez a kedvencem, napi használatban van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Hát gyerekek! Én le-va-gyok-döb-ben-ve!!!
Egy szó mint száz, jelenleg ez a kedvencem, napi használatban van!

Hidratálók: Caprylyl Glycol