Anastasia Beverly Hills

Ár:   $60   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cassie25, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   $60

Limitált kiadás

Norvina által megálmodott 25 színt tartalmazó professzionális szemfestékpaletta.

Bundesfrau

2020. augusztus 10.

Anastasia Soare márkája és én évekig nem tudtunk mit kezdeni egymással. A szemöldökös vonalat ismertem és szerettem is, de a szemhéjpúderpalettáik nem tudtak megszólítani. Nekem mindig túlságosan visszafogott volt az ő színskálájuk, a termékeik csomagolása is túl egyszerű az ízlésemnek, ezen felül inkább meleg tónusokkal operáltak, amik a magamfajta, hideg színtípusoknak nem kifejezetten előnyösek. Tavaly aztán rájöhettek, hogy ideje megszólítaniuk végre az élénk színeket előnyben részesítőket is. Piacra dobták hát a Rivierat, majd az Alyssa Edwardsszal és Jackie Aina-val közös kollaborációik gyümölcseit - utóbbiakat magam is beszereztem -, s a főnöknő lánya, Norvina is elindította saját kollekcióját. Ez utóbbi vonal első darabjaként jelent meg ez a paletta.
Az Alyssa-palettával való szerelembe esésem nyomán már érdeklődésem középpontjába került ez a darab is, de amikor először megláttam, nem akartam elhinni, hogy ez az ABH terméke, mert a kialakítása, megjelenése a leggagyibb Revolutionös vackokra emlékeztetett. A képekről a csomagolás igénytelennek tűnt, hiszen, aki olyan színes egyéniség, mint Norvina, attól sokkal többet vártam. Így egyáltalán nem is gondoltam rá, hogy birtokba kéne vennem.
November utolsó napjaiban, a black friday hétvégéjén aztán ott nézett rám Hollandiában az egyik ICI Paris XL üzlet polcán és amikor kézbe vettem, már sokkal tetszetősebbnek tűnt külsőleg. A csomagolás szemtől szemben masszívnak látszott, ez nagy pluszpontot eredményezett nálam, mert ebből érzékelhető volt, hogy ezt hosszútávú használatra tervezték, nem fog idő előtt szétesni, széttörni, talán még valamelyest a leejtést is bírja. Súlyát tekintve érződött, hogy van benne anyag, de mégsem volt olyan nehéz, mint mondjuk P Louise Love Tapes palettája, egyszóval, élőben már nem tűnt gagyinak, tartalmát tekintve pedig már addig is megszólított, így, kihasználva az akciót, megvettem. (75 euro helyett 55-be került csak emlékeim szerint.)
Onnantól kezdve gyakran áldottam az eszem, hogy rátettem a kezem. Alapdarabbá, tulajdonképpen életem palettájává vált. Ahhoz képest, mennyire nem volt egyértelmű első blikkre, hogy ebből ekkora szerelem lesz, magam is meglepődtem, mennyire a mindennapjaim részévé vált ez a csodás sminkeszköz. Konkrétan ez a legluxuskinézetűbb palettám eddig, pedig sminkesként azért birtoklok már jónéhányat. Ami a képekről olcsó műanyagnak tűnt, az kiderült, hogy egy masszív fémtok, amiben 25, a szívemnek legkedvesebb árnyalat kapott helyet. A paletta elegáns, igényes, sőt, szép. A tanulság mindebből: ne ítéljünk elsőre és ha tehetjük, vásárlás előtt próbáljuk ki, győződjünk meg a minőségéről személyesen!
Aki mondjuk már vett a kezébe ABH-terméket, az vélhetően nem csalódott, pláne, ha szemhéjpúderekről van szó. Mivel e cég más préselési technikát alkalmaz a szemhéjpúderek kialakításakor, a poranyag észbontóan pigmentálttá válik. Nekem ez volt a legfontosabb, hogy nekem való, vibráló tónusok és erőteljes színmélység jellemezze, e téren pedig minden kívánalmamnak megfelel.
Nagyon könnyű a színekkel dolgozni, temérdek smink elkészíthető vele. Norvinának kedvenc színe a lila, azonban szerintem nem a lila tónusok azok, amikben ez a paletta a legerősebb. Meglepő módon a pinkek, narancsok és a piros, amik miatt érdemes kifejezetten ehhez a palettához nyúlni. A lila színek nekem nem is igazi klasszikus lilák, ezzel szemben pl. az Alyssa-palettában egy nagyon ikonikus, karakteres lila árnyalat kapott helyet, azt el tudtam volna képzelni ebben is, mint olyasvalaki termékében, akinek a kedvenc színe a lila. De ez már csak személyes preferencia kérdése.
Összegzésül, ha egy lakatlan szigetre csak néhány terméket vihetnék magammal, ez bizonyosan köztük lenne. A felszerelésem alfája és omegája, a palettáim non plus ultrája. A valaha volt legpigmentáltabb cucc! Szerintem örök társak leszünk – ha valami beválik, hűséges típus vagyok. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki e a párját ritkítóan különleges csodát ki tudja használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.