Andalou Naturals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Könnyű, víz alapú, nem olajos állaggal.
  • C vitaminban gazdag, ezáltal segíti a kollagén és az elastin termelést.
  • A zöld kávéból nyert koffein segít csökkenteni a puffadást és a sötét karikákat a szem körül.
  • Gyorsan szárad, könnyen lehet rásminkelni.

Ildie

2015. május 22.

Nagyon jó kis szemkörnyék ápoló. Eredetileg a Clarinst akartam megvenni, de az 53 dollár, ez meg 13 volt, és parabén mentes. Kézfejre kenve ugyanolyannak tűnnek. Igazából nincs nagy pufiság reggel a szemem alatt, és még ráncom sincs, leginkább semmi bajom, max a szemem sarkában egy kis pirosság, de az ott volt mindig is, szóval mivel nincsenek komoly gondok nem akartam egy vagyon költeni. A Cliniques dark circle correktor 2. adagja is elfogyott, szerettem, de hát hajt a kíváncsiság. (egyébként nagyon nagyon jó volt, életem stresszesebb részében el sem tudtam volna képzelni a reggeleket nélküle, de már nincs stressz juhhé)
A krém: gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, nem rossz érzés. Reggel pikkpakk lehet rá sminkelni. Akinek száraz a szemkörnyéke ez estére kevés lenne, de nappalra kiváló. A szérum szó szerintem túlzás rá, vagy lehet az én fogalmaim zavarosak, de ez inkább egy zselés krém csak. Azért az Estee Lauder ANR-je sokkal hatásosabb. Nem büdi és nincs virágillat felhő sem beletéve. Már sikerült belekenni a szemembe, semmi csípés, semmi para, azért kimostam. 18 ml nem sok, de a többi szemcucc is csak 15-20, elég lesz azért sokáig. A nyuszis logó miatt nálam plusz pont jár. Illetve a kiszerelése miatt is, szeretem ezeket a csücskös végű tubusokat, nem kell belenyúlni, és pici a luk, nem jön ki túl sok. A csomagoláson rajta vannak az összetevőknél, hogy mi bio és mi fair trade, ez tök jó, és a doboza be volt zsugorfóliázva, így tuti nem nyitotta ki előttem másik 20 ember.

Csak ajánlati tudom, egyrészt az ára miatt, másrészt az összetevői miatt, harmad részt, mert nem irritál. A hatása nálam nem túl sok, mivel nincs mit javítani vagy tenni még, és remélem, hogy ez az állapot még sokáig kitart :) Jó krém, amíg nem kell megoldania semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium PCA, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Lycium Barbarum (Goji) Glycopeptide
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.