Andalou Naturals

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. november 25.

Ár:   $16
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• segíti a sejtek regenerációját
  • ragyogóvá teszi az arcszínt
  • javítja a bőr textúrátát, csökkenti a finom vonalak és ráncok megjelenését

Lencseee

2017. augusztus 30.

Mint már a márka tonerjénél írtam, ez a szérum azzal a tonerrel jobban működik nekem, mint a koreai tonerjeimmel. A szérum sűrű, kell pár perc, hogy beszívódjon és igazából az utána rákent réteg is nehezebben szívódik be (de nem kukacosodik! még véletelnül sem a következő réteg!), mint a koreai, nagyon likvid szérumok esetében. Mindenképpen jónak minősítem, de mivel volt már ennél jobb antiageing szérummal is dolgom, így ez nekem 4 csillag (kipróbáltam, nem bántam meg, de nem veszem újra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Resveratrol, Ubiquinone, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Resveratrol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Squalane eo 1 0

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2