Andalou Naturals

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emmeline, Módosítva: 2018. november 25.

Ár:   $20
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A gyümölcs őssejt komplex és C vitamin tartalma hatékonyan lassítja a sejtkárosodást, serkenti a vérkeringést és a sejtek egészséges megújulását, csökkenti a sötét foltokat és a bőr elszíneződéseit. A probiotikumok növelik a jótékony mikroflóra serkentésével a bőr immunitását, és friss, ragyogó arcszínt kölcsönöznek.

susie.birkas

2017. október 23.

Külföldi tartózkodásom alatt leltem rá erre a krémre. Kombinált bőrömnek nagyon bevált. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Hogy fokozzam az élvezetet, argán- vagy gránátalma olajjal szoktam együtt használni. Aki teheti és az Egyesült Államokba utazik, mindenképp keressen fel egy TJ.Maxx vagy ROSS boltot, mert szoktak árulni Andalou termékeket alig 6 USD értékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

betty23

2017. február 8.

update 2: Végül arra jutottam, hogy télen/ősszel nagyon jó a kombinált bőrömre, de a melegebb időben sok lehet. A zselés állaga viszont nagy kellemes, nem nehezíti el a bőrt, tehát normál bőrre melegebb időben is ajánlanám. Ettől független még mindig 5*.

update: NEM BÍROK NÉLKÜLE ÉLNI! Próbálkoztam más, olcsóbb, itthon is kapható termékekkel, de sajnos nem váltak be. A márka ALOE + WILLOW BARK tonikjával verhetetlen volt számomra. Tehát újra kell vennem... Ez esetben mégis megkapja azt a fránya 5 csillagot.

Már hónapok óta használom és én nagyon szeretem. Kombinált a bőrtípusom, és egyáltalán nem lesz ettől a krémtől zsíros, vagy száraz. Az arcápolási rutinomban csak Andalou termékek vannak, valószínűleg ennek köszönhető, hogy ennyire bevált. Újravenni viszont nem fogom, mivel csak külföldről lehet beszerezni, és az USD árfolyam változása + szállítási költség már elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Dius86

2015. december 17.

Nem szeretem ezt a krémet... Csillog tőle a bőröm, zsírosítja, nem jó érzés felkenés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Emmeline

2015. november 20.

Biztos jó krém, de nem az én hiperérzékeny bőrömre, a szép összetevők mellett sem mertem használni, már akkor túl "illatos" volt, ahogy kibontottam, hiába nincs benne külön illatanyag. :( Egy toleránsabb bőrön valószínűleg szebb dolgokat művel, mint az én aknésomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Alpha Glucan Oligosaccharide, Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Peptidek: Lycium Barbarum (Goji) Glycopeptide
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Squalane eo 1 0

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.