Andrea Eye QS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyorsan és hatékonyan távolítja el a vízálló sminket. Érzékeny szeműeknek is javasolt. Hatékonyan eltávolítja a latex és nitrocellulóz szempilla ragasztó maradványait.

Kiszerelés: 65 darabos

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract