Anita Toth

Ár:   23 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reka.csillag, Módosítva: 2021. május 17.

Ár:   23 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• Revitalizálja és ragyogóvá teszi arcbőröd.
  • Segít megőrízni bőröd természetes fiatalságát.
  • Kiegyenlíti a bőrtónust.
  • Segíti a pigmentfoltok halványítását.

raczdetti

2021. május 21.

Teszterem volt belőle, az arctejjel együtt használtam. Az arctej nagyon bejött nekem önmagában. Ez a szérum az én bőrömnek picit sok, de nem pontozom le mert Anyumnak viszont az arctejjel együtt, így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.