Anna Labor

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lábápolók

Bőrkeményedés elleni glicerines krém. Rendszeres használata megszünteti a bőrszárazságot és megakadályozza annak berepedezését.

Gica81

2017. április 22.

Nagyon régen használtam ezt a sarokpuhítót, akkor elég jó kis krém volt. Nem tudom azóta változott-e.
Az állaga, ha jól emlékszem sűrű, de könnyen beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Az állaga, ha jól emlékszem sűrű, de könnyen beszívódott.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.