Annabelle Minerals

Ár:   3820 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. október 30.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A természetes, többfunkciós arcolajat száraz, érzékeny és hajszáleres bőrre ajánljuk. Az antiallergén hatású formula, mely a gondosan kiválogatott, legjobb minőségű természetes olajokból és illóolajokból készült, tökéletesen megfelel a smink lemosására, emellett hidratálja és ápolja az érzékeny bőrt, valamint óvja az apró hajszálereket is. A termék nem hagy maga után zsíros, olajos érzést. Megfelelően hidratálja a bőrt, valamint visszaadja annak természetes fényét.