Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az ápoló növényi olajok és viaszok puhává és ruganyossá teszik az ajkakat. Tartósítószert nem tartalmaz. Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz.

Bettiiyy

2019. május 29.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Kellemes az illata, könnyen kenhető, szép fényt ad az ajkaknak, és jól hidratál. Sokáig elég. A végére viszont a tekerő része kezd mindig tönkre menni, és mozog benne az ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

NikiN

2017. január 20.

Nagyon jo ajakapolo. Mar egy hasznalat utan rendbe teszi a kicserpesedett ajkaimat. Jo az illata es az ajakapolo allaga is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

vesper

2012. augusztus 19.

Régen sokat küzdöttem az ajkaimmal, télen nagyon szárazak voltak, néha vérzésig kicserepesedtek, a sok Labello használat persze tovább rontotta a helyzetet. Aztán valahol olvastam erről az ajakápolóról, és megtörtént a csoda! Most már évek óta használom, reggel és este egy réteget kenek fel, télen néha napközben még egyet, és azóta soha nem volt száraz a szám! Az ára kicsit húzós, de mivel kevés is elég belőle, nagyon sokáig elég. Nekem ez a termék csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Debbie

2012. június 28.

Puhább, zsírosabb az állaga mint amiket eddig használtam, és gyorsan fogy. Amikor lecsavarom a tetejét, mindig megcsapja az orromat a ricinusolaj jellegzetes szaga, ez kicsit zavar. Ha túlzásba viszem a kenegetést, akkor bizony úgy érzem, szárít. Ha csak simán, egy rétegben felviszem, akkor oké. Én is szeretem Börlindék termékeit, de ilyet nem veszek többet. Egy kis fényvédő faktort is igazán tehettek volna bele... Szóval azt hiszem maradok a Dr. Organic ajakápolóinál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 28.

encimokus

2012. február 12.

Szeretem a Börlind termékeket, ez is egy nagyon jó ajakbalzsam. Sok natúr ajakápolót kipróbáltam már, nagyjából az összes idáig kipróbált hasonlóan működött. Végülis nagy különbségek nem igazán lehetnek, az alapanyagok nagyjából megegyeznek. Az ára miatt -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate