Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Testápolók

Az anne lind termékek serkentő aromájukkal ápolják és kényeztetik tested és életre keltik érzékiségedet. Hangulatodhoz megfelelően választhatsz kellemesen friss, virágos vagy akár leheletfinom illatot. Kleopátra is tudta már, hogy a méz és a tej a természet ajándéka, mely bársonyossá teszi a bőrt és erőt ad testnek és szellemnek. 100%-ban természetes illatanyag, 100%-ban mentes bármilyen tartósítószertől, mesterséges színezéktől, kőolaj -származéktól, szilikontól és felületaktív tisztító anyagtól.

Chrissy

2016. augusztus 3.

Nem értem ezt a terméket. Milk and honey a neve, de pont milk and honey nincs az összetevők között. Vagy én vagyok szőke?! Vagy ez csak fantázianév?!
Ajándékba kaptam egy ilyet, nagyon örültem neki, mert szeretem a kencéket és ezt a márkát még nem próbáltam ki. Először az illata lepett meg, szerintem főtt kukorica illata van. Ez zavart, mert amúgy imádom a főtt kukoricát, de nem illatban és nem a habtestemen. Aztán az állaga is meglepetést okozott, nem egy könnyen kenhető krém, és nehezen szívódik fel, engem zavart a ragacsos-zsíros filmrèteg, amivel bevont. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Bitta

2016. január 3.

Nekem nagyon tetszik, az illata kellemes és édes léte ellenére egyáltalán nem émelyítő. A felszívódása nekem nem zavaró, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

stewie.griffin0503

2014. május 6.

Kényeztetés céljából vettem meg a krémet, nem kifejezetten azért, hogy rendbe tegye a bőröm! Le arazva vettem, teljes áron nem vennem meg, igy viszont 890 Ft-ért maximálisan megérte! Az illata csodás, valóban kicsit nehézkesebb eldolgozni,de hamar beszívja a bőröm, es sokáig érzem az illatát! Az en elvárásaimat a krém maximálisan kielegitette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

illatvarázs*

2013. január 10.

Az illata nagyon finom mézes-vaníliás. A textúrája picit furcsa volt, amikor felkentem. Nem az könnyen kenhető, hanem kicsit nehezebben tudtam eloszlatni a bőrömön. Amikor felkentem nem szívódott fel azonnal. Nem volt ragacsos és olajos, de picit "tapadt" tőle a bőröm. aztán felszívódott és minden rendben volt. Az illata nagyon jó, de krém maga nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0