Annemarie Börlind

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Intenzív ajakápolás egész év során. A száraz repedezett ajkakat védi és puhává, simává varázsolja. A homoktövis összetétel az E vitaminnal megakadályozzák a bőr idő előtti öregedését. UVA és UVB védelemmel.

wildrose

2018. június 26.

Illatmentes, nagyon kellemes állagú ajakápoló, nem hagy zsíros réteget és szépen ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Alice83

2017. április 13.

Nagyon jó..az összetevő szenzációs, kellemes a szájon és hidratál..bárcsak lenne ennyire tiszta és kellemes fényvédő arcra is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

rata.sum

2016. augusztus 16.

Szerencsére nyáron nem cserepes a szám, így a nem túl jó hidratáló hatás nem zavar. A fényvédelem a lényeg, és azt jól ellátja. Elég jól elvan a rákent ajakvajakkal is, nem vettem észre, hogy sokkal gyorsabban kopnának. Vagyis összességében meg vagyok elégedve, nem bántam meg a vételt.
De. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy selejtes darabot, de ez a csomagolás, ez mi??? A csavarós rész az alján 3 (!) darabra repedt majd esett szét, cellux-szal szerencsétlenkedek, hogy egyben maradjon, mert a beltartalmat sajnálnám kivágni a kukába. Soha nem jártam még így, vagyis nem arról van szó, hogy naponta ötször földhöz vágom és ezért eltörik. Emiatt mindenképp levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

almamaga

2016. április 16.

nem egy jó ajakápoló. nem hidratál, sőt. meg értem, hogy fontos a napvédés, de pont a szám még sose égett le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

bubboo

2016. január 22.

Életem egyik legrosszabb választása volt. Nem egyszerűen cserepesre szárította az ajkaim, hanem a kis szigetekbe tapadt, fövenyre száradt foszlánykupacokon fehér túróként ülepedett meg. És mindezt a munkahelyemen, órákig pompáztam ezzel a gyönyörű külcsínnel! Nem jöttem rá rögtön, hogy ez a kis dög a bűnös, és még napokig kenegettem, mélán tűnődve "hunnye de kiszáradt a szám!" Mikor rájöttem, órákig kerestem valami gyógyírt. Késő este, a januári hidegben egy kellemetlen környéken, kihalt utcán, a korom sötétben a helyi ittasellátó egység bizonytalan lábakon dülöngélő vendégei közt átvágva sikerült megszereznem egy nem túl olcsó gyógykrémet, amivel 2 nap alatt rendbehoztam fenti orvosesztétikai és fájdalmas ámokfutást. És persze másnap vettem egy egy jól hidratáló ténylegesen ajakápolót. Ez a szörnyedvény -50 pontot érdemelne, ha részletesebb - és így valósághűbb lenne a skálázás.
Pokoli egy kence

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Pokoli egy kence

Kardvirág

2015. október 30.

Nekem ez annyira nem hűha termék. Persze nem rossz, szépek az összetevői, elkenegetem, de a hidratáló hatása nekem kevés. Még nyáron is. Persze ha nem találok jobbat, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

rekag

2015. július 27.

Nyaralásra vettem, de annyira bevált, hogy napi szinten használom rúzsok alá. Könnyen kenhető, de mégsem túl puha, nagyon jól ápolja az ajkakat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Redlips

2015. július 14.

@Gigi véleményének hatására vettem meg én is, és nem csalódtam benne. Fényvédős, szuper kellemes a viselete és hidratál is. Nem fogok elcsábulni más stick formulájú ajakápolóra, mert ez jobb, mint a nagy favorit Neutrogénám. Télen is ezt fogom majd használni. Köszi, Gigi! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

lujzi

2015. június 5.

tényleg a legjobb fényvédős ajakápoló. semmi csoda, de a funkcióját kiválóan teljesíti, és nagyon kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Carillon

2015. április 25.

Nyáron használtam és én is csak pozitívan tudok nyilatkozni a hatásáról minden tekintetben hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate