Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. május 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nemcsak tisztít, hanem a feszesítő hatású zsályavíznek köszönhetően frissít és erősít. Ideális kontaktlencsét viselő hölgyeknek is

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

deakreka

2016. október 5.

A szemceruzával együtt vettem. Nagyon ajánlotta az eladó hölgy. Érdekes vizes-zselés az állaga. Rögtön nem hozza le a sminket, többszörire igen. Illata nincs. Ár-érték arányban elég drága, viszont nem allergizál és natúr. Szemre ajánlják, de eléggé csíp. Nem biztos, hogy újra venném. Azóta már találtam sokkal jobbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

zsuzsoo001

2012. december 17.

Nekem minden sminklemosótól begyulladt a szemem amiket használtam (nivea, garnier, stella, avon, oriflame...stb.), de olyan szinten, hogy 1-2 használat után reggelre folyt a sárga genny a szememből. :/ Utána döntöttem úgy, hogy inkább veszek drágát, de az legyen normális. Nagyon bevált ez a termék, semmi baja a szememnek, még csak be sem pirosodik. :) A káros anyagoktól való mentessége pedig + piros pont. :) (Douglas-ban vettem, egyelőre máshol nem láttam. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Debbie

2012. április 6.

Az Alverde szemfestéklemosómat cseréltem le erre. Zongorázni lehet a különbséget. Mondjuk ez az árára is igaz :) Nekem is tökéletesen bevált. Nem csíp, és mindent lehoz különösebb erőlködés nélkül. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 6.

Judiit

2012. február 20.

Nagyon jó. Nem irritálja a szemet. Könnyedén megbírkózik a vízálló sminkkel is. Emellett natúr termék is. Kell ennél több ? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.