Goutal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Annick Goutal lánya, Camille üvegbe zárta azt a napot, amikor hosszú útjáról hazatérve rózsa- és tubarózsaszirmokkal teleszórva találta a lakást- így várta haza a vőlegénye. Quel Amour! (Micsoda szerelem!) Egy gyöngyöző rozé pezsgő gyümölcs-virág illata.
Bazsarózsa, vadrózsa és rózsaszín geránium győzedelmes virágmámora vegyül szederrel, feketeribiszkével, gránátalmával, őszibarackkal és Morello cseresznyével.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

elvanui

2019. július 7.

Nagyon ambivalens a viszonyunk. A kezdetekben (4-5 éve) nagyon vágytam rá, lett is egy ötvenes az edp-ből. Aztán nem és nem tudtunk szépen együtt játszani, mindig savanyú, pirosgyümölcsös szurkapiszka lett a vége. Eladtam, edt-t vettem helyette. És megint. Most a 100 ml-s edt-met Anyunak adtam, rajta csak pelyhes rózsa egy kis pezsivel. Megtartottam két fújósnyit, de még nem tudom, mi lesz a sorsuk. Próbálkozom. Olyan szép kis rozés-bólés nyári kertipartis rózsácska lenne, ha a bogyók nem facsarnák el a számat a savasságukkal...
Lehet, hogy csak a megfelelő hangulatot kellene kivárnom. Vagy ami ennyi idő alatt nem dőlt el, az már veszett ügy?...
:/.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

:/.

kvin

2018. november 29.

Csak annak való, aki kifejezetten szereti a rózsát! Mert bizony ez egy jól sikerült rózsás illat.
Nem művi, szintetikus szúrós rózsa, hanem puha, selymes, mint a szaténlepedőre szórt bársonyos rózsaszirmok. Ez az illat rószaszín, node nem kislányosan, semmi habosbabosság, csak csupa nőiesség, nagyon visszafogott, klasszikus formában. Inkább törékeny, Gwyneth Paltrow-san ártatlan, balerina-finomságú nőkön tudom elképzelni. Mint egy Raffaello-reklám rózsaszínben.

Én a szedret, feketeribizlit egyáltalán nem érzem, nincs benne semmilyen "sötét" réteg, annál sokkal világosabb, pasztell-illat. Lecsengés után szappan-illatú ágyneműre emlékeztet. Jóleső, tiszta és ártatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Ashakiran

2014. április 8.

Rózsakert illat, jobbféle rózsákból. :) Gyümölcsös jegyeket alig-alig vélek felfedezni. Nagyon finom, kár, hogy nem szeretem a rózsa illatát. Legalábbis parfümben, magamon.
10/3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

10/3

ciccenet

2013. november 18.

Egyszer megszagoltam. Nekem kicsit harsány, mégis azt mondanám, hogy nagyon különleges illat. Inkább egy muffinra emlékeztet. Nagyon nyami, mégse szeretnék szedres muffin illatú lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.