Goutal Paris

Ár:   31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2018. november 8.

Ár:   31 000 Ft
Lelőhely:   külföld, online

Annick Goutal korzikai nyaralásuk emlékére alkotta ezt az illatot férjének, Alain Meunier-nek.

Illatjegyek: szalmagyopár, fahéj, bors, fekete tea, szantálfa, borostyán

Annick Goutal Sables fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

kvin

2021. február 8.

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal. konkrétan tényleg nincs is mit hozzáfűznöm.
Ja, még talán annyit, hogy ez elvileg egy férfiaknak szánt illat, és ennek tükrében imádjuk így mi, nők.
Szerelmem immortelle, szerelmem Annick Goutal-ház.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

Szerelmem immortelle, szerelmem Annick Goutal-ház.

elvanui

2018. december 1.

Az immortelle a kedvenc illatjegyeim egyike, mindig felkapom a fejem egy-egy immortelle-es újdonságra. A Sables nekem találkozásunk óta a tökélyre csiszolt szalmagyopár: a dohánylevelesen füstös, a juharsziruposan ragacsos, a szárított virágosan pergő, a currysen fűszeres, a bőrösen kesernyés, a virágporosan édes, a cirokseprűsen poros-sós, szóval a létező összes gyönyörűséges fazettáját felmutatja ennek a furcsa növénynek. Olyan, mint egy széljárta sivatag borostyánszemű, napcserzett bőrű, morcos szemöldökű hercege, akinek cserébe a csókja vad és édes, mint a méz.
Mindig együtt leszünk, ugye?

Ja, és tudom, hogy nem mindenkinek egy kategória, de nekem igen, szóval, ha a Chergui nektek is hátat fordított és meggonoszodott, ő hátha hozhat csodát:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Mindig együtt leszünk, ugye?

Pajzs

2018. november 10.

Sokarcú olasz szalmagyopár.
1. Sárga virágok a vízpermetben fürdő sziklák közt.
2. Homok és só pereg a napsütéstől meleg bőrről, vékony csíkokban ül rajta a verejték. A tenger felől fúj a szél.
3. Egy pohár, bőrös illatú whisky.
4. Megégett karamell.
5. Megbarnult teafilter a tányér szélén.
6. Forró malátakávé.
7. Egy kanál curry.
Nézőpont kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Sokarcú olasz szalmagyopár.
1. Sárga virágok a vízpermetben fürdő sziklák közt.
3. Egy pohár, bőrös illatú whisky.
4. Megégett karamell.
5. Megbarnult teafilter a tányér szélén.
6. Forró malátakávé.
7. Egy kanál curry.
Nézőpont kérdése.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol