Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2012. január 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Az éjszaka császárainak elengedhetetlen tartozéka a bódító illat. A Spirit heves bódító illatával biztos felhívja magára a hölgyek figyelmét. A többi már önön múlik. Bergamott, neroli, citrus, tömjén, fahéj, pézsma, ámbra illatokat tartalmaz.

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Melani79

2018. szeptember 11.

Életem szerelme, dràga férjem kedvenc illata és a legjobban iIlik hozzà. Emlékszem mikor mentünk vásàrolni , húzta a finom illatot maga utàn :-) inkàbb mediterrános illat. Tényleg felkelti a nők figyelmét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Csirip74

2014. augusztus 14.

Olyan sokan lehúztátok, pedig nekem nagyon tetszett amikor életem párja ezt használta! Már elfogyott sajnos, egy kicsi kiszerelésű volt belőle. A női párja nem sikerült ilyen jól. Szerintem finom, különleges illat és illett a "zuramhoz". Nemhiába, én választottam.....Őt és a parfümöt is...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

Karácsonyi ajándék volt, úgy 5 éve. Fullasztó, erős, szintetikus. Sokszor 20 fújást is permeteztem magamra, csak fogyjon már el. Még sem éreztem semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Koga01

2014. április 9.

Egy kollégám javasolta nekem kipróbálásra ezt az parfümöt. Nekem elsőre bejött, bár nem vagyok oda az ilyen típusú illatokért.

Ezek után csalódás az egészben az, hogy egyetlen egy nő ismerősömnek sem jött be ez az illat. Se kollegina, se barátnő.

Lehet, hogy csak hozzám nem illik a Spirit, mindenesetre én, mint viselő, kellemes illatnak tartom.
Ettől függetlenül tényleg nem értem a lenti lepontozásokat - felénk nem ilyen a tata "szag"... :)

Amúgy nem valami tartós... legalábbis én nem érzem annak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Amúgy nem valami tartós... legalábbis én nem érzem annak.

Joe38

2013. július 28.

Én kiállok emellett a parfüm mellett!Szerintem pont azért kapta a Spirit nevet ,mert olyan megfoghatatlan,magasabb szintű,más szellemiségben elképzelt parfüm ,mint a többi..............
Ugye a "Spirit" Latin eredetű szó és a Banderas-nal Latinosabb embert pedig nem is lehetett
volna választani e mellé a szimbólum mellé............Ez nem egy egyszerű illat!Talán ahogy a leírás is írja :Az illat csak felhívja magára a hölgyek figyelmét(kicsit el is bódítja),a többi önön múlik...............Itt jegyzem meg nem kell minden parfümnek csajozósnak,szívtiprósnak vagy Giggolo-snak lennie!Én egy csomó parfümöt azért használok ,mert nekem tetszik az illat, amit kisugároz,jól érzem benne magam vagy ,mert illik egy helyhez vagy egy alkalomhoz,vagy csak egyszerűen mert relaxál..............Szerintem ez is egy ilyen parfüm!Mondjuk én nyáron nem használnám,de ősztől - tavaszig egész bátran szoktam magamra fújni belőle.Sőt én ezt szettbe vettem meg a dezodorjával és amikor együtt használtam a 2-t még a tartóssága is elég erőteljes volt!Egy szó ,mint száz én nem írnám le ennyire ezt az illatot még ha egy kicsit bonyolultra és fűszeresre is sikerült.Kellemes orientális kategória,nálam 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 28.

Laci

2012. november 1.

Nem sikerült vele megbarátkoznom. Nem érzem magamhoz illőnek és egyáltalán nem tartós, nyomtalanul eltűnik az illata. Ennél van sokkal jobb Banderas illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Odil

2012. augusztus 22.

Nekem is kapásból eszembe jutott róla egy kicsit lejárt otthoni papucs, amiben egy hatvanéves bácsi csoszog.
Ez a bácsi nem hiszem, hogy parfümmel akarna operálni bármit is, fiatalabb férfin vagy srácon inkább megmosolyogni való és lohasztó.

A termék egy hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

A termék egy hiba.

gerbaud

2012. július 21.

A tüzes vörös üveg nagyon ígéretesnek tűnt, egy igazán csábító latinos illatot képzeltem bele. Nagyon orrbavágott a bergamott és a túltolt fahéj, ettől elég fura lett az összhatás az én orromnak. Hirtelen el is fintorodtam kínomban, de azért kitartottam. Később alakult a dolog, a tömjéntől kellemesen füstös lett, előbújt egy kis neroli lágyítani a dolgokon, de hiába volt minden, sajnos végig éreztem némi disszonanciát a jegyek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Robi

2012. április 8.

Büdös! Nagypapás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Büdös! Nagypapás!

magnes

2011. december 26.

Nagyon szeretem a férjemen ezt az illatot, kapott is egy üvegcsével karácsonyra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Linalool, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Geraniol