AOK

Ár:   1560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissPoppy, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél virágkivonattal az érzékeny, száraz, kipirosodásra hajlamos bőr tisztítására. Hatása: kíméletesen, ugyanakkor alaposan tisztítja a bőrt. A virágkivonattal gazdagított formula különösen bőrbarát és bőrnyugtató hatású. Bőrsemleges ph.

gioia

2016. január 23.

Kicsit gyorsan fogyott, de ennek ellenére újravettem. Nagyon szeretem a rózsavizes termékeket és ez szuper, mert nem irritálja vagy szárítja a bőrömet. A tonikját is használom (ami leszed amúgy bármilyen vízálló sminket is, de nem találtam itt a krémmánián egyelőre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Nono96

2016. január 14.

Kezdjük ott, hogy olyan az illata, mint egy tavaszi délutánnak. Én általában nem vagyok oda a rózsa illatú dolgokért, de ez nagyon jó! Nekem olyan közepesen érzékeny bőröm van, és ez nagyon jó hozzá. Más arclemosóknál sokszor volt, hogy száraznak éreztem utána a bőrömet, de ennél ilyenről szó sincs!
Néha sminklemosónak is használom,és annak is működik, habár a szempillaspirált nem szedi le teljesen.
Imádom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Imádom! :D

narancsfavirág

2015. november 15.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. A szemkörnyékemet csípte, de ez végülis még nem volt akkora gond.
Viszont később ügyeltem arra, hogy ne kerüljön csak az arcomra, de a lemosásnál hozzáért a szemem sarkához, ahonnan kihullottak a szempilláim. Elég hosszasan teszteltem, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik, de mikor már naponta több szempilla is a kezemen landolt, kidobtam, hogy véletlenül se használjam többet. Már másnapra megszűnt a probléma. Egyébként nem is igazán tisztított, reggeli arclemosónak talán elmenne, ha nem irritálna.

Update: rájöttem, hogy félreérthető volt, amit írtam, én sem szemfestéket mostam le vele, sminklemosás után használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

senskin

2015. október 30.

Eszembe nem jutna ezzel szemfestéket lemosni, arra van más. Egyébként az arckefével használom, csak az arcon, állon és homlokon már a tej és a micellás mosás után. Nekem nagyon jól kondicionál és simává teszi a bőrömet. Utána jöhet a napi arcápolási rutin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

MissPoppy

2015. február 12.

Bárkinek szívesen ajánlom, igazi joker. Rosszat biztosan nem tesz a bőrrel. Az Aok termékcsalád lemosói egyébként is egytől egyig nagyon jók szerintem, csak a pattanásos bőrre készült családot nem szabad bárkinek használni mert az spéci, de az összes többi nagyon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid