Apivita

Ár:   €33.50   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 21.

Ár:   €33.50

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nessy

2022. február 28.

Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva újra elkezdett érdekelni (amikor megjelent, akkor nagyon vágytam rá, de aztán elfelejtettem).
Be is szereztem, nagyon kis egyszerű, de csini a doboz és az üveg.
Arra, - a néhány elérhető fragrantica-s vélemény alapján - számítottam, hogy a neve ellenére ez nem egy mézes illat, de ennek örültem is, mert nem édes illatra vadásztam.
Inkább egy vadvirágos hatású, fűszernövényes, mediterrán illatot szerettem volna.
Sajnos ez az elvárás nem teljesült maradéktalanul, mégis elégedett vagyok, mert egy különleges illatot kaptam.
A tonka különösen erős benne, szerintem a méz is ott bújkál, a citrus illatok is jelen vannak, de nem élénkek, inkább kicsit túlérettek. A fűszernövények szárítottnak érződnek. Ez egy olyan görög nyári nap emléke inkább, ahol a felforrósodott téglák és a kiszáradt fa kerítés visszaveri a meleget, a dézsás növények, az alacsony olajfák és a kúszó bougainvillea-k nem sok árnyékot adnak. Egy kis szellőre, vagy tengeri fuvallatra vágyunk, amiből nem kapunk túl sokat.

Pici extra info: hajon/ruhán nagyon tartós, pacsulis, fás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

Be is szereztem, nagyon kis egyszerű, de csini a doboz és az üveg.

Pici extra info: hajon/ruhán nagyon tartós, pacsulis, fás.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.