Aptonia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Decathlon   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2012. június 12.

Lelőhely:   Decathlon
Kategória:   Tusfürdők

2 az 1-ben sampon és tusfürdő mindennapi használatra. Glicerint és mandulatejet tartalmaz. Hipoallergén. Ergonomikus flakon, cseppmentes adagolófej

Kiszerelés: 200 ml

bogibooo

2012. szeptember 4.

egyszer otthon felejtettem a tusimat és az egyik ismerős csajtól kértem kölcsön a teremben, neki ilyen volt.
az illata kellemes, kicsi és praktikus, de semmi extrát nem nyújt. olyan izzadt állapotban,2 óra intenzív edzés után pedig egy sima fancy és társai is felüdülés lett volna...
egy átlagos tusfürdő. nem több nem kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

egy átlagos tusfürdő. nem több nem kevesebb.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.