Aquafresh

Ár:   699-1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Ár:   699-1200 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml
Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Aquafresh mentolos szájvíz friss leheletet biztosít, és ott is kifejti hatását, ahova a fogkefe nem ér el.

• antibakteriális hatóanyaga eltávolítja a baktériumokat
  • speciális összetevője révén csökkenti a lepedékképződést
  • fluorid tartalma erősíti a fogakat

Jelizz

2017. április 7.

Atlag szajviz. Mondjuk jo hogy nem szinezett es az ize se tul eros 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Atlag szajviz. Mondjuk jo hogy nem szinezett es az ize se tul eros 😊

MsWatson

2017. március 24.

Ez a fajta a kedvencem, nagyon hatásos, és szerintem az íze is kellemes. Nem csíp, nincs kellemetlen utóíz tőle. Egyes szájvizektől olyan érzésem van,mintha valami lerakódás képződne a fogamon, vagy jobb szó rá a bevonat, de az Aquafreshnél szerencsére nincs ilyesmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Liora

2015. március 30.

A kedvenc szájvizem! Nagyon finom mentolos íze van, nem csíp és kellemesen frissít. Az 500 ml-s kiszerelés hónapokig elég. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

csokissex

2014. július 9.

Nekem idáig ez vált be a legjobban, bár a fogkrémének használatát nemrég hagytam abba, mert érzékennyé vált tőle a fogam (pedig 10 éve használtam már!). Lehet megváltoztatták az összetevőit, vagy én változtam?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

butterfly.6927

2014. május 23.

Az íze nem a legjobb, de mégse olyan rossz átlagba véve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Az íze nem a legjobb, de mégse olyan rossz átlagba véve.

Aaaudrey

2013. december 4.

Nekem ez a szájvíz nem jött be, nem olyan hatásos mint a Listerin. Az tény, hogy nem anynira erős, de valahogy nem tisztít olyan alaposan és nem gátolja meg a lepedékképződést sem annyira úgy vettem észre.Nekem valamiért az íze sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Lino

2013. szeptember 27.

Jó szájvíz, de néha csípi a nyelvem és sokszor befogja kékre a fogaimat. Egyébként jó íze van és sokáig friss lesz tőle a szám. Az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

hedgehog

2013. szeptember 5.

Régen rendszeresen használtam. Most Listerinem van van, de a nyomába se ér ennek. Ez olcsóbb, nem könnyeztet, nem mar, és finom mentolos utóíze van, nem pedig valami büdös ízé. Visszatérek erre, amint a Listerint elkönnyeztem, akarom írni elhasználtam. Kitisztította a számat, szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Laura19

2013. szeptember 5.

Kb. egyszintű a Listerine-nel. A fogkrémjét is használtam már. Nem csíp, friss leheletet biztosít és tisztának érzem a szám. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Maniac

2013. április 8.

Szeretem használni, valóban nem könnyeztet, mint a Listerine, de én azt sokkal jobban szeretem. Friss a leheletem tőle, de nem érzem azt az erős tisztítóhatást. Pár másodperc után csípi a nyelvem(??).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cetylpyridinium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cetylpyridinium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: CI 42051, Chlorophyllin / CI 75810

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Zöld színanyag.