Aquolina

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Glitzi, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejillat: mandarin, narancs, neroli

Szívillat: kókusz, creme brulee, virágos jegyek

Alapillat: tejszínhab, ausztrál szantálfa, pézsma

Megjelenés éve: 2013

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Monaaaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Heves, fizetés: Posta, utalás

Ria22

2019. március 31.

Kis koromban volt anyukámnak 4711 parfümje, mindig az jut róla eszembe, talán a citrusos jegyek miatt.
Az elején nem voltunk nagy barátok de nyáron kellemes (valahogy télen túl "combossá" válik), kell neki a meleg, akkor kevésbé tömény. Egyáltalán nem olyan tömegoszlató mint az eredeti illat, ha a neve nem árulná el talán rá sem jönnék hogy rokonok. Tartósnak mondható de annyira nem mint az eredeti PS.
U.i: az üvegét csak úgy szállítsátok táskában hogy a hengeres dobozába teszitek, különben pár nap után elkezd róla cafatokban hullani a fólia, nagyon gagyi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

szptimea

2019. január 26.

Nem szeretem magamon a citrusos illatokat, de itt más a helyzet. Annyira krémes az illat, hogy igazából a citrust teljesen ellensúlyozza ez a krémes hatás. Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

via0408

2018. április 22.

Határozottan kevésbé édes, mint a nagytesó, de aki nem szereti magán a citrusos illatokat vagy jegyeket, annak nem biztos, hogy tetszeni fog, mert a fejjegy egy narancsbomba, és inkább a szúrós, mint a krémes fajta. Kétszer fújtam magamra, és eddig nem tudtam rájönni, hogy mi az, ami bosszant benne, de nem bírom elviselni magamon. Nekem túl sok. Kicsit úgy vagyok vele, mint a Pink Sugarral: imádom a koncepciót, de túltolták a megvalósítást. Ebből a krémes-gyümülcsös-édes történetből szerintem sokkal jobb például a Montale Sweet Vanillája. Az mondjuk barackos, nem narancsos, de mindenféle creme brulee és tejszínhab nélkül is sokkal krémesebbnek érződik, mint ez. (Szóval, ha valakinek hasonló problémája van a Gold Sugarral, mint nekem, annak lehet, hogy érdemes megszagolnia egy mintát a Sweet Vanillából.) A leszáradás utáni naptejes illat már kedves a szívemnek, csak győzzem kivárni. Senkit nem akarok megbántani, akinek ez a go to illata, de rajtam az első fél-egy óra fejfájás generáló, a következő kettő-három valahogy túlélem jellegű, és csak utána tudom élvezni az illatot, de ami rajtam marad belőle, az egy kókuszos, vaníliás, krémes alap, amihez hasonlót vagy százat találok. Nem győzött meg, tovább fogom adni. Azért egy kicsit bűntudatom van a kritika miatt, mert nem az illat hibája, hogy nem találtunk egymásra. Ezennel ünnepélyesen megfogadom magamnak, hogy tényleg - de TÉNYLEG - nem veszek többet minta nélkül parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

eda

2017. január 20.

Pár napja szokjuk egymást, nem volt teszter, a rossmann üzletben, de mivel akciós volt, én meg kíváncsi lettem, gondoltam bevállalom így is, max. majd továbbadok rajta. Szerencsére azonban megtetszett, bírom ezt az édes, vaníliás, krémes-habos illatot. Pont jó arányban van benne a citrusosság. Megszerettem, azért teljes áron nem venném meg, de így akciósan megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

pomme

2017. január 17.

Ő is most érkezett, és szerencsére nem igazolódott be a félelmem, hogy cukorbomba lesz. Cukros, az igaz, de rajtam inkább frissen reszelt kókusz vagy csak simán nyers kókusztej illata vagy egy kis kanál kristálycukorral. Creme brulee-t nem érzek, csak vaníliát meg narancsot némi virággal. Van egy alap krémesség benne, valószínűleg ez a tejszínhab, de én inkább kókuszzsírnak mondanám :D
Biztos sok múlik a bőrkémián, mert én ezt simán elhordanám nyáron is, olyan 30 fokig. Aki szereti a kókuszos krémes-naptejes illatokat, annak megér egy próbát. Rajtam kifejezetten friss a narancs miatt, meg a virágok is könnyebbé teszik. Egy, maximum két fújásnyi ebből is bőven elég egész napra. Amit viszont nem értek, hogy miért ennyire durván alkoholosan indít az összes Aquolina parfüm? Ez az egyetlen negatívuma, ha nagyon kötözködni akarok.

Update: "összefújtam" a Chocolovers rokonával és kész, elájultam, imádom <3 Ha valaki azt mondja, hogy szeretni fogok 2 Aquolina parfümöt is, röhögőgörcsöt kaptam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

mafalda

2016. október 29.

Szekrényem mélyén lapult el is feledkeztem róla, miután belecsömörlödtem az édes illatokba ott landolt szegényem...
Most h jön a hideg meglátjuk mit hoz ki belöllem. Egyébként nem is olyan édes mint amire emlékeztem, inkább citromos/narancsos-vanília, kellemes virágillattal megspékelve, semmi pink sugis beütése nincs egyelőre. De most még sok, ha jön a fagy sztem egész jó lesz ez. ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Jasminenoir

2016. október 26.

Hát...megoszló a véleményem erről a parfümről, az itteni vélemények alapján rendeltem meg..egy elvileg jó oldalról..rajtam abszolút nem tartós mint a kis társa a ps, kókuszt nem nagyon érzek inkabb a vanília dominal egy kevés citrommal! Kicsit csalódás! De adok neki 2 csillagot, mert eléggé hasonlít rajtam a yves saint laurent manifesto elixirre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

kicsirita

2016. október 14.

Ütős!

Most szereztem be a Rossmannban, jó áron volt.
Tavasszal, nyáron elviselhetetlen számomra, sztem ősszel is az lesz. Télen teszek újra próbát.
Ezidáig nem győzött meg.

Update:
Miután lemegy az autóillatosító feeling, az eleje, utána egész finom illattá alakul.
Tartós is.
Adok neki még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Ütős!

Most szereztem be a Rossmannban, jó áron volt.
Ezidáig nem győzött meg.

Update:
Tartós is.
Adok neki még egy csillagot.

Dormir

2016. január 31.

Rajtam egy enyhén citromosabb D&G pour femme.
Lágy és nem harsány. Krémes, pillecukros.
Tartós és finom.
Féltem tőle, az üvegéből kicsit citromos tisztítószerre hajaz, de bőrön nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 31.

Rajtam egy enyhén citromosabb D&G pour femme.
Lágy és nem harsány. Krémes, pillecukros.
Tartós és finom.

Tardie

2015. december 3.

Nagyon akartam szeretni ezt a parfümöt miután már volt egy Pink Sugar Sensual-om, megvettem kipróbálás nélkül.... Soha többet ilyet nem csinálok. Amikor otthon kipróbáltam 10 perc múlva erős migrén... :(
Nagyon sajnálom. Túl édes illat. Egyetlen fújás is annyira erőteljesen érződik mintha a fél üveggel magamra öntöttem volna. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.