Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: gyöngyvirág, édesgyökér, őszibarack

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30, 80 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!
Aquolina Pink Sugar EDT 2ml
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dorcy91

2021. szeptember 11.

Tini korom egyik kedvenc illata volt. :D Felnőtt fejjel már nem tudnám magamon elviselni, mert túl tömény, megfájdul tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

BRebi

2021. augusztus 28.

A legnagyobb kiszerelést választottam, a végére viszont már nagyon vártam, hogy elfogyjon. Számomra túl tömény volt, minden fújás után tüsszentenem kellett, és maga az illat se volt tartós. Nem fogom többet újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Lara25

2021. augusztus 16.

Egyáltalán nem tartós, nem lehet érezni az illatát, pedig egy rakatot magamra fújok. Nem értem hogy másoknak hogy lehet tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Izabellla

2021. július 26.

Ezt a parfümöt kedves kolléganőm nagy szeretettel használta a közös irodánkban. Többször fújta egy nap. Reggel, tízkor, délben, evés előtt, evés után, rúzsozás előtt és után. Megmondtuk, hogy kilógatjuk az ablakon a harmadikról. 😊😂Lázadtunk tiszteségesen, mert hányingerünk volt. Megosztó illat.
Kb annyian szeretik, ahányan nem. Én nagyon nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 26.

Kb annyian szeretik, ahányan nem. Én nagyon nem.

clevergirl

2021. július 18.

Egy,max. két fújással szabad csak használni,s akkor a környezeted is elismerő lesz ezzel a parfümmel kapcsolatban. Szerintem egy finom,kellemesen cukorkás,picit vaníliás illatocska! Tartós (kb. 3-4 óra rajtam) és a szilázsa is jó. Ha valaki vmilyen édes illatra vágyik,a fent említett mennyiségben tökéletes választás főleg a hidegebb évszakokban bármilyen alkalomra.

2021. 07. 18.: Még mindig tetszik! Főleg hűvösebb időben tudom elképzelni,plána buliba. Szerintem egy fújással használva egy szupi kis vidám,mosolygós, jókedvre derítő, fiatalos ( de szerintem nem kell hozzá 10-30 évesnek lenni kötelezően), csajos illatocska. Tartóssága szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Kicsimoomin

2021. július 17.

Valami pofátlanul olcsó és ugyanilyen pofátlanul jó parfüm. Édesszájúaknak receptre kéne írni. Fújni módjával kell, 1 fújás bőrre, egy fújás levegőbe és belesétálni. Ha ezt bárki túlfújja, konkrétan vegyi fegyverré változik. :) Nevetséges áron kb 2700Ft körül jutottam hozzá 30ml-nek. Nyár nem különösebben zavarja, nem tűnik el, hipertartós.
Felületesen szimatolva hasonlít a Lancome- La Nuit Tresor-ra, csak az kicsit combosabb áron lett vásárolva, meg persze annak ellenére, hogy van egy-egy megegyező illatjegyük, azért a Lancome LNT-nak nagyobb mélysége van.
Ha valakinek LNT nem fér bele a büdzsébe, ne szégyeljen egy Pink Sugart rendelni magának, nem fogja megbánni :)
Üvege nekem nem kedvencem, giccsparádé, de az illat benne 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Üvege nekem nem kedvencem, giccsparádé, de az illat benne 5 csillag!

RKBrigi

2021. július 12.

Tömény vattacukor illat, tini korom nagy kedvence volt, felnőtt fejjel nem fújnám már magamra, de abban a korszakban nem is tudtam volna jobbat elképzelni. Szuper tartós illat, talán a legtartósabb, amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Marina89

2021. július 2.

Ilyennek képzelem az unkiornispukit. Imádom ezt a tömény vattacukor illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Ilyennek képzelem az unkiornispukit. Imádom ezt a tömény vattacukor illatot.

niki93093

2021. június 14.

Már többször is megvettem, majd eladtam. Annyira próbáltam megszeretni, megérteni a körülötte lévő hype-ot, de egyszerűen nem megy. Pár évvel ezelőtt sem tetszett és most sem. Nekem túlságosan fojtogató és púderes, és érzek valami szúrós mellékillatot is. Mindenhol azt mondják, hogy a férfiak szeretik ezt az illatot, de az én férjem például ki nem állhatja. Az üvegből szagolgatva még ki bírható, de magamon én sem tudom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

sissi25

2021. június 13.

Tinikorom egyik kedvence, nagyon finom vattacukor illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Tinikorom egyik kedvence, nagyon finom vattacukor illata van.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.