Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: gyöngyvirág, édesgyökér, őszibarack

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30, 80 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 2500 , Eladó: Rituss2018
Állapot: Egy fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp személye átvétel ill posta vagy foxpost
Ár: 2500 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Nenuka

2019. november 9.

Most én ezt imádom! Túl is van hájpolva kicsit, mondhatni revival-je van. De ez nagyon nem fás orientális... Ez színtiszta gourmand illat. Szuperül szól rajtam, tényleg egész nap, egy Chanelről sem mondhatom el ezt sajnos. Imádja a párom, a gyerek, en is. Téli emlékeket idéz, karácsonyi vásár, forralt bor. Totális égetett cukor illat egyébként rajtam. Bárkinek ajánlom, bár elsősorban fiataloknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Sterc

2019. november 7.

Fúúha, mostanában rákattantam a finom, meleg vaníliás, édes illatokra és ebben reméltem a nagy őt. Voltam olyan hülye hogy nem tesztereztem dm-ben, csak megrendeltem a netről.
Eredeti terméket kaptam de a folyadék benne már tiszta pisisárga volt, ami lehet hogy csak az idő műve, mert sok ideje állt a raktárban. Na most nem tudom, hogy tényleg megromlott vagy ennek ilyennek kell-e lennie, de ha 3 szóban akarnám leírni az illatot, akkor az a töményen likőrös autóillatosító.

Nagyon sajnálom, mert sokat vártam tőle, a csomagolás, a név meg hát az egész koncepció olyan bájosnak, kislányosnak és finomnak ígérkezett, de valahogy az illata ezek közül nekem egyik se. Nem érzek sem cukorkát, sem vattacukrot, se sütit és a vaníliának is csak ezt az elcseszett változatát. Az egész illat olyan mű és olcsó. ☹️

Nem tudom, még elmegyek majd a dm-be megszaglászni a tesztert hátha csak az enyémmel van valami, de egyelőre nagy csalódás.

Update: Voltam a dm-ben, valóban ilyen az illata, de ami meglep az az hogy valahogy kezdem megszeretni. 😕 Azok után amiket ott szagoltam, voltak sokkal rosszabb és fejfádítóbb illatok ennél.
Ugyan még mindig nem a kedvencem és erősen hangulatfüggő, de most valahogy jobban érzem benne a vattacukrot és kevésbé ezt a likőrös vonalat. Ha mondjuk a tömény likőrt lecserélnék egy finom vaníliára akkor ez lenne életem parfümje, mert amúgy még jó is lehetne és a csomagolásért odavagyok. A tartóssága hibátlan, így ezek függvényében 1 csillagról 4-re megy, hiszen tulajdonképpen tényleg azt kapjuk amit ígér(MÉRTÉKkel). Igazából nem bántam meg hogy megrendeltem, ez egy olyan valami amit érdemes kipróbálni (de csak kis üveggel, nem úgy mint én).

Update 2.: Mostanra már teljesen megbarátkoztunk, kis mennyiségben igazán vidám, finom illat. Először azért nem tetszhetett mert nem az volt amilyennek akartam vagy amilyennek elképzeltem, de mostanra nagyon megszerettem akárki akármit mond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Babooca

2019. szeptember 27.

2013.03.30.

Hogy én mennyire szerettem ezt a parfümöt... Aztán ahogy sétáltam az utcán, egyre több idősebb nőn éreztem meg, és elegem lett. Eltettem télre, de akkor meg a fűtött buszon lett szabályosan hányingerem. Ezért már csak néha veszem elő, ha nagyon cudar az idő, vagy este maximum a pizsire fújom, mert az emlékek jobb kedvre derítenek emiatt. Nagyon sokan szeretik rajtam, kár h ennyire tucat lett. az emlékek miatt 5*

2019.09.27.

Egy év őrült rajongás után is csak fél üveggel tudtam elhasználni belőle. El is ajándékoztam és most épp egy 12 éves kislány használja boldogan. Anno nagyon szerettem, mert nagyon tartós volt, elég volt egyetlen egyet fújni magamra és még fürdés után másnap is éreztem. Azóta - bár akkoriban nem hittem volna - rengeteget változott az ízlésem és már véletlenül sem fújnám magamra. Rendkívül tömény, sokak számára visszataszítóan édes. A népszerűsége úgy vettem észre az évek során kezd megtörni. Az ára, a cukisága és az, hogy könnyen beszerezhető tette népszerűvé. Én örültem anno, hogy ajándékként megkaphattam (volt összesen 1 parfümöm ezen kívül), de utólag visszagondolva már akkor is túlkoros voltam ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

2013.03.30.

2019.09.27.

CsinCsilla

2019. szeptember 14.

Juj, ő nekem nagyon nem. Legalábbis magamon nem. Egyik barátnőm használt ilyet, rajta tetszett, rajtam viszont erőszakos cukorfelhővé változik, nem tudtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Lilu003

2019. szeptember 10.

Jópofa kis parfüm, nagyon édes,cukros illat. Sokáig szerettem, és egy időben sokszor újra vettem a Deep Red és a Black XS mellett. Nem tudom miért gondoltam, hogy van olyan jó,mint a másik két parfümöm, én mégis imádtam. Akkor "szoktam le" róla,mikor mindenkin ezt az illatot éreztem, és legtöbb esetben jóval fiatalabb korosztályon. Ma már nem venném újra, de mégis mindig elgondolkozom rajta,mikor megcsap az illata a drogériákban. Nem egy hatalmas márkás alkotás, és persze szuper édes is, én mégis nagyon szeretem. Édes parfümök közül szerintem különleges, megvan az a kislányos bája, amitől nagyon is szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nina1205

2019. május 25.

Munkába szoktam használni, de otthon is szívesen fújkálom ezt és a másolatait is. Nem különösebben komplikált, olyan pimasz, vagány, csajos napokra való illat. A férfiak nem túl bonyolult lények, valószínűleg ezért is vannak annyira megbabonázva tőle. Párom szerint olyan mint egy szexi gofri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

rosa.love

2019. május 24.

Rengeteg draga, markas parfum birtokosakent /kiprobalojakent is az a helyzet, hogy ez talan a kedvenc illatom az osszes kozul. A legtobb bok bezsebeloje, a ferjem kedvenc illata,de meg a kislanyom, sot az anyukam is imadja rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

andrea91

2019. április 2.

Fura hogy emberek azt róják fel neki, hogy olyan rózsaszín meg cukros..:D van hogy ki nem állhatom, van hogy jól esik, nagyon hangulat kell hozzá, de azt meg kell hagyni, hogy ebben az árkategóriában igazán kiemelkedő a minősége, és annyira nem is lapos illat. A férfiak ízlése stabil, ez még mindig nagyon bejön nekik.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Ria22

2019. március 31.

Kerek tíz évvel ezelőtt kaptam ajándékba, nagyon szerettem, a második saját parfümöm lehetett talán. Nagy szerelem volt, de aztán megérkeztek a kamu verziói is és egy időben szinte mindenkin ezt lehetett érezni és én is megcsömörlöttem tőle. Itthonra talán még használnám néha, de 20 éves kor felett borzasztó komolytalannak hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Niki8505

2019. március 28.

Az illata édes, mint a vattacukor és szupertartós.
Váltottam már más parfümökre de egy pink sugar mindig megtalálható a táskámban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Az illata édes, mint a vattacukor és szupertartós.
Váltottam már más parfümökre de egy pink sugar mindig megtalálható a táskámban.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.