Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: gyöngyvirág, édesgyökér, őszibarack

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30, 80 és 50 ml-es kiszerelésben is.

Colette221

2020. február 2.

Reggelente mikor mentünk dolgozni a párommal, gyakran láttunk egy nőt, aki szó szerint húzta maga után ezt az illatot. 1000 közül megismerném. Szerintem nem egy rossz illat, nem vetekszik egy Chanel parfümmel, de ennyi pénzért miért is várja el az ember? Ennél az illatnál is - mint a La vie est belle EDP és társainál - fontos a mértékletesség.
Munkahelyre el sem tudom képzelni, nem kínoznám vele a környezetem, inkább alkalmi parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Timo6

2020. február 2.

A chilis vattacukorbomba... 😁
Évekkel ezelőtt használtam! Tényleg odáig voltam érte, de eljárt felettünk az idő. Jó illat, de már nem parfümként nézek rá. Valahogy idővel az ízlésem nagyon megváltozott. Szép emlékek jönnek elő ha megszaglászom, de meghagyom őt a 25 év alattiaknak. 😊
A sok dicséretért, tartósságért és a rengeteg szép emlékért természetesen csakis 5* - ot kaphat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

A chilis vattacukorbomba... 😁

PETRA820718

2020. január 22.

2020. január;
Így a 37 -et betöltvén, tény és való,hogy nem ez a korosztály a célközönség,de mégis nagyon szeretem, mert egyrészt rajtam nem a vatta cukor bomba dominál hanem inkább a vaníliás oldala.
Másrészt reggeltől estig érezni, két fújást, ellentétben sokkal drágább parfümöktől.
Rengeteg parfüm után eljutottam oda, hogy már csak a bevált tartós illatúakat veszem újra.
(Rengeteg parfüm nem volt tartós), lehet ez kémia is, de ha vele passzolok mért ne használnám, szeretem!
Régebbi bejegyzésem;
Édes, de még mennyire :-) , bár néha kifejezetten jóleső. Megosztó illat, és talán csak a huszonévesek illata, de néha igenis kell a szürke, , keserű' hétköznapokban.
Én szeretem, tartós, árbarát.
Egy mindig van a tarsolyomban.
Ellentétben a Star Nature vattacukros parfümje nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

2020. január;
Régebbi bejegyzésem;
Én szeretem, tartós, árbarát.
Egy mindig van a tarsolyomban.
Ellentétben a Star Nature vattacukros parfümje nagyon nem jött be.

Lupiluuu

2020. január 19.

Engem ez az illat elkerült tini koromban,azt sem tudtam,hogy létezik. Most kipróbáltam és nagyon tetszik. Szerintem nem olyan nagyon édes,szerintem vannak nála édesebb parfümök is. Nekem ez olyan füstösen édes,nem az a frissen gyümölcsösen édes illat. A visszajelzések meglepő módon sem cukorvatta, sem karamella nem volt. Helyette kaptam olyan bókot,hogy finom kávé illatom,vagy pedig csokoládé volt. Én szeretem, a párom is szereti és bókokat is kapok rá. Nem egy komoly illat,de már csak az üvegéről meg lehet állapítani ,hogy nem egy "asszonyos" illatról van szó. Tartóssága kimagaslóan jó és az árát is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Sterc

2019. december 1.

Fúúha, mostanában rákattantam a finom, meleg vaníliás, édes illatokra és ebben reméltem a nagy őt. Voltam olyan hülye hogy nem tesztereztem dm-ben, csak megrendeltem a netről.
Eredeti terméket kaptam de a folyadék benne már tiszta pisisárga volt, ami lehet hogy csak az idő műve, mert sok ideje állt a raktárban. Na most nem tudom, hogy tényleg megromlott vagy ennek ilyennek kell-e lennie, de ha 3 szóban akarnám leírni az illatot, akkor az a töményen likőrös autóillatosító.

Nagyon sajnálom, mert sokat vártam tőle, a csomagolás, a név meg hát az egész koncepció olyan bájosnak, kislányosnak és finomnak ígérkezett, de valahogy az illata ezek közül nekem egyik se. Nem érzek sem cukorkát, sem vattacukrot, se sütit és a vaníliának is csak ezt az elcseszett változatát. Az egész illat olyan mű és olcsó. ☹️

Nem tudom, még elmegyek majd a dm-be megszaglászni a tesztert hátha csak az enyémmel van valami, de egyelőre nagy csalódás.

Update: Voltam a dm-ben, valóban ilyen az illata, de ami meglep az az hogy valahogy kezdem megszeretni. 😕 Azok után amiket ott szagoltam, voltak sokkal rosszabb és fejfádítóbb illatok ennél.
Ugyan még mindig nem a kedvencem és erősen hangulatfüggő, de most valahogy jobban érzem benne a vattacukrot és kevésbé ezt a likőrös vonalat. Ha mondjuk a tömény likőrt lecserélnék egy finom vaníliára akkor ez lenne életem parfümje, mert amúgy még jó is lehetne és a csomagolásért odavagyok. A tartóssága hibátlan, így ezek függvényében 1 csillagról 4-re megy, hiszen tulajdonképpen tényleg azt kapjuk amit ígér(MÉRTÉKkel). Igazából nem bántam meg hogy megrendeltem, ez egy olyan valami amit érdemes kipróbálni (de csak kis üveggel, nem úgy mint én).

Update 2.: Mostanra már teljesen megbarátkoztunk, kis mennyiségben igazán vidám, finom illat. Először azért nem tetszhetett mert nem az volt amilyennek akartam vagy amilyennek elképzeltem, de mostanra nagyon megszerettem akárki akármit mond.

Update 5.: Imádoom 😍😍 mindig jó kedvem lesz tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Update 5.: Imádoom 😍😍 mindig jó kedvem lesz tőle

vikubogyo

2019. november 28.

Egyik legtartósabb parfüm,pedig nem is várnám tőle.
Az illata,ha csak rágondolok, bevillan.
Pár éve, fiatalabb koromban csak ezt, minden minőségibb utánzatával használtam.
Nagy kedvenc volt, de tömeg illattá vált, és így elváltak útjaink.
Mára picit füstösebben vágyom az édesre.
Ha a játékos,huncut énemet szeretném elővenni,biztosan a PinkSugar lesz a társam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Egyik legtartósabb parfüm,pedig nem is várnám tőle.
Az illata,ha csak rágondolok, bevillan.
Pár éve, fiatalabb koromban csak ezt, minden minőségibb utánzatával használtam.
Nagy kedvenc volt, de tömeg illattá vált, és így elváltak útjaink.
Mára picit füstösebben vágyom az édesre.

Erika80

2019. november 18.

Minden jellegű illatot szeretek, lehet az fás, friss, citrusos, vizes, virágos, orientális, fűszeres, gourmand... amennyiben az én ízlésemnek megfelel. Kivételt képez ez az illat, azaz a vattacukor. Szeretem néha elcsipegetni a vattacukrot, mint édességet, de magamon érezni.. húú nagyon nem. Csupa cukor, csupa csömör, semmi más nem érezhető csak a mélységes mély vaníliás, ragadósság. Számomra annyira olcsó, vásári vagy búcsús illata van, hogy az borzalom. Emlékszem egy szép nyári, meleg napon, amikor a buszon, mint a heringek álltunk és egyszer csak felszállt egy fiatal lány/nő és ontotta a magára locsolt mély, émelyítő cukor illatot. Azt sem tudtam merre tekerjem a fejem, hogy ne forduljon fel a gyomrom.
Ennél kifinomultabb illatokat kedvelek. Bátran használja minden őt kedvelő nőtársam, én személy szerint nem teszem. Átadom a lehetőséget másoknak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Nenuka

2019. november 9.

Most én ezt imádom! Túl is van hájpolva kicsit, mondhatni revival-je van. De ez nagyon nem fás orientális... Ez színtiszta gourmand illat. Szuperül szól rajtam, tényleg egész nap, egy Chanelről sem mondhatom el ezt sajnos. Imádja a párom, a gyerek, en is. Téli emlékeket idéz, karácsonyi vásár, forralt bor. Totális égetett cukor illat egyébként rajtam. Bárkinek ajánlom, bár elsősorban fiataloknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Babooca

2019. szeptember 27.

2013.03.30.

Hogy én mennyire szerettem ezt a parfümöt... Aztán ahogy sétáltam az utcán, egyre több idősebb nőn éreztem meg, és elegem lett. Eltettem télre, de akkor meg a fűtött buszon lett szabályosan hányingerem. Ezért már csak néha veszem elő, ha nagyon cudar az idő, vagy este maximum a pizsire fújom, mert az emlékek jobb kedvre derítenek emiatt. Nagyon sokan szeretik rajtam, kár h ennyire tucat lett. az emlékek miatt 5*

2019.09.27.

Egy év őrült rajongás után is csak fél üveggel tudtam elhasználni belőle. El is ajándékoztam és most épp egy 12 éves kislány használja boldogan. Anno nagyon szerettem, mert nagyon tartós volt, elég volt egyetlen egyet fújni magamra és még fürdés után másnap is éreztem. Azóta - bár akkoriban nem hittem volna - rengeteget változott az ízlésem és már véletlenül sem fújnám magamra. Rendkívül tömény, sokak számára visszataszítóan édes. A népszerűsége úgy vettem észre az évek során kezd megtörni. Az ára, a cukisága és az, hogy könnyen beszerezhető tette népszerűvé. Én örültem anno, hogy ajándékként megkaphattam (volt összesen 1 parfümöm ezen kívül), de utólag visszagondolva már akkor is túlkoros voltam ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

2013.03.30.

2019.09.27.

CsinCsilla

2019. szeptember 14.

Juj, ő nekem nagyon nem. Legalábbis magamon nem. Egyik barátnőm használt ilyet, rajta tetszett, rajtam viszont erőszakos cukorfelhővé változik, nem tudtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.