Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: gyöngyvirág, édesgyökér, őszibarack

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30, 80 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 2500 Ft+posta , Eladó: tomane
Állapot: a kép szerinti mennyiség 30 ml-ből , Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: --
Ár: 2800 , Eladó: aitha
Állapot: Új 30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom

Bellana

2020. november 21.

Ahhoz képest, hogy EDT nagyon tartós, erős illata van, egy fújás elég ahhoz, hogy egész nap cukorka felhő lengjen körbe. Viszont számomra túl sok, túl édes, az első pár órában nagyon tömény, nehezen elviselhető, utána kellemesebbé válik, egész lágy vanília lesz, de ígysem nyerő nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

CsinCsilla

2020. november 18.

2019.09.14: Juj, ő nekem nagyon nem. Legalábbis magamon nem. Egyik barátnőm használt ilyet, rajta tetszett, rajtam viszont erőszakos cukorfelhővé változik, nem tudtam elviselni.

2020.11.18: Tegnap vettem a Notino-tól 100 milis kiszerelést, nagyon jó akció volt rá, gondoltam, legfeljebb, elfújkálom a szobámba. Otthon kibontást követően fújtam egyet a csuklómra, pulcsimra, és azon kaptam magam, hogy nagyon sokszor szagolatom a kezem is és a pulcsim. Finom illata volt, ennél sokkal orrfacsaróbb "szagra" elékeztem, pedig évekkel ezelőtt is próbáltam nem is egyszer, és mindig egy 'hát, ez inkább nem az én illatom' volt a válaszom. Lehet, hogy a korábbi tesztelések alkalmával a lötyivel volt a baj, ugyanis emlékszem, a legtöbb pisisárga volt, amit tegnap vettem pedig enyhén sárga, inkább átlátszó. Az is lehet, hogy ahogy öregszem, úgy fogom megszeretni az édes illatokat :D Mindenesetre kellemesen csalódtam, ha nem is mindig, de biztos fogom használni, ha elfogy és nem unom meg, szerintem újraveszem, mert olyan kis kellemes, cukros kis fuvallat. 28 éves korom ellenére néha jó lesz egy ilyen kis cukros illatba burkolózni, barátnős talik, anya-lánya shopping, vagy randi alkalmával :) Nem mellesleg a férfi ismerőseim, azt mondják, imádják ezt az illatot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

kincsokinga

2020. november 16.

első benyomásra van egy lágy cukorka illata ami még kellemes is lehetne de sajnos ott van az olcsó parfüm mellékillata, amely később előtérbe kerül és elnyomja a cukorka illatot :( inkább egy prada candy, sajnos nem találtam még olcsóbb cukorka illatú parfümöt a prádádnál aminek nincs meg ez a mellék illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

clevergirl

2020. október 5.

Egy,max. két fújással szabad csak használni,s akkor a környezeted is elismerő lesz ezzel a parfümmel kapcsolatban. Szerintem egy finom,kellemesen cukorkás,picit vaníliás illatocska! Tartós (kb. 3-4 óra rajtam) és a szilázsa is jó. Ha valaki vmilyen édes illatra vágyik,a fent említett mennyiségben tökéletes választás főleg a hidegebb évszakokban bármilyen alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Mancsoska

2020. szeptember 21.

Őszre kerestem magamnak kevésbé gyümölcsös, fanyar illatotokat, mint amit egyébként használni szoktam. A dm-ben láttam meg az üvegcsét és azonnal eszembe jutott, amikor kislány koromban a "nagylányokat" néztem ahogy készülődnek és az egész szobát betöltötte ez az illat. Gyorsan meg is szaglásztam a tesztert és azonnal hazajött velem, mert bár tényleg elég "mű" illata van, engem valamiért mégis annyira vonzz. Úgy gondolom, hogy az életkoromnak még abszolút megfelel, egy érettebb nőhöz már nem tudnám már elképzelni. Nagyon tartós, én a kabátomon még napokkal később is érzem. Szerintem tökéletes ez az édes illat a naposabb őszi napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Sterc

2020. augusztus 30.

Fúúha, mostanában rákattantam a finom, meleg vaníliás, édes illatokra és ebben reméltem a nagy őt. Voltam olyan hülye hogy nem tesztereztem dm-ben, csak megrendeltem a netről.
Eredeti terméket kaptam de a folyadék benne már tiszta pisisárga volt, ami lehet hogy csak az idő műve, mert sok ideje állt a raktárban. Na most nem tudom, hogy tényleg megromlott vagy ennek ilyennek kell-e lennie, de ha 3 szóban akarnám leírni az illatot, akkor az a töményen likőrös autóillatosító.

Nagyon sajnálom, mert sokat vártam tőle, a csomagolás, a név meg hát az egész koncepció olyan bájosnak, kislányosnak és finomnak ígérkezett, de valahogy az illata ezek közül nekem egyik se. Nem érzek sem cukorkát, sem vattacukrot, se sütit és a vaníliának is csak ezt az elcseszett változatát. Az egész illat olyan mű és olcsó de az igaz, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Serpentina

2020. augusztus 3.

Az első találkozásunk óta FÉL ÉVET kellett várnom arra, hogy egyáltalán feldolgozzam ezt az illatot, és megfogalmazzak bárminemű véleményt vagy reakciót vele kapcsolatban, annyira megosztó volt még az én ízlésvilágom különálló elemeinek is (pedig nem vagyok skizofrén 😅).
Aki vakon, még tesztelés előtt abban a hitben van, hogy ez is valami Viva La Juicy szerű, mályvacukor felhőkön lebegő, bogyós, és édes citrusos fuvallatokkal élénkített, mennyekbe repítő kompozíció, az NAGYON TÁVOL jár a valóságtól (bár én is ezen a síkon jutottam ide) ... ugyanis ez az illat a karakterét tekintve messze nem idealizált, rózsaszín filterrel borított utakon jár... egyenesen a VALÓSÁGOS, egymásnak feszülő pólusok 20. századában, - annak is a legutolsó harmadában.
Ez az illat nem egyszerű, nem világos, hanem “kis furi”. Az első találkozáskor nem egyszerű értelmezni, - de ez nem a középszerűsége, - pont a meghökkentő, nem szokványos mivolta miatt van.
A kifújás után pont olyan illatú lesz az ember bőre, mint egy játékbabáé, amit az ember frissen csomagol ki a gyári dobozából.
Később előjönnek a gyümölcsös és fűszeres jegyek, mint a málna, - ami nem feltétlenül realisztikus, inkább olyan, mint egy expresszionista képzőművész alkotása. A fahéj, az édesgyökér és a fügelevél koszorúja teljesíti ki. A “cukorka” nem az a tündéri fajta benne, inkább társadalomkritikus, alkotni vágyó, fűszeres jellegű. Az édessége mellett van egy mélysége, - valami szürkés, nehezen értelmezhető fátyol borítja.
Néha olyan érzésem van, mintha a nagy, Mugler Angel arkangyal lázadó, gyümölcsösebb és édesebb nagylánya lenne, hiszen hasonlóan megosztó. Persze, a Pink Sugar számomra viselhetőbb, és közelebb áll a szívemhez.
Erről az illatról mindig egy bizonyos japán rajzfilmsorozat punk rocker női szereplője ugrik be, aki keserédes módon vesztette életét.
Nagyon fura illat, mégis szerethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Nagyon fura illat, mégis szerethető.

farkasreku

2020. június 15.

Én nagyon szerettem, és sokáig volt elég a 100 ml. Eleinte nagyon éreztem magamon, de persze mindennapos használat után hozzászoktam. Kaptam dicséretet is másoktól, úgyhogy nagy kedvvel fújtam magamra, bár az biztos hogy ha egész nap házon kívül van valaki, akkor legalább 1-2-szer nap közben újra kell fújni belőle. Szerintem érdemes más parfümmel váltogatva használni, mert én csak ezt használtam és most egy ideig biztos félreteszem, annyira hozzászoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Plenda

2020. május 14.

Én nagyon szeretem az édes illatokat. Az itteni vélemények alapján kívàncsi lettem. Ma volt szerencsém megszaglászni, nem akarom lehúzni, de fejfájdítóan édes. Az elején iszonyatosan édes, fullasztó. Mikor már elillan és csendesül, elviselhető. Nem nyert nálam, viszont tartósságát illetően kiváló, tényleg egésznapos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Bellita

2020. április 12.

Egyik kedvenc illatom. Szerintem tartós is, a ruháimon például szoktam érezni a finom édes , fűszeres illatot.
Magamon is :) Az áráért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Magamon is :) Az áráért nagyon megéri.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.