Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: gyöngyvirág, édesgyökér, őszibarack

Aquolina Pink Sugar EDT 50/ 35ml
Ár: 3500 , Eladó: Denissza
Állapot: kb 15ml hiánnyal, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel
Utolsó 5-10 ml :)! Aquolina Pink Sugar EDT
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/szállítással, de utánvét nincs!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ellacska

2023. január 31.

Nem is emlékszem hány éve akadtam rá erre a parfümre és én édes illat mániás vagyok. Ebben az a legnagyobb poén, hogy viszont az édeséget nem nagyon szeretem. Nekem elég tartós az illata, ha befújom magam reggel akkor még azután is érzem, hogy lezuhanyoztam este a ruhákon meg nagyon sokáig megtartja az illatát. Múltkor már úgy voltam vele, hogy több helyen is olvastam, hogy ez idősebbeknek gáz, mert gyerekes illat, emiatt megvettem inkább Calvin Klein Euphoria parfümjét. Hát az hatalmas nagy csalódás volt hiába, hogy márkásabb, de nekem sokkal többet kell abból fújni, mint ebből a parfümből. Tényleg megosztó illat valaki szereti valaki meg utálja, de rajtam mindenki dicsérte eddig még férfiak is. Én úgy gondolom,hogy ár-érték arányban az egyik legtartósabb parfüm én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 31.

ZsofiKrem

2023. január 26.

Tini koromban használtam egy ideig és most nagyjából 1 éve újra szembejött velem és megvettem, hát azt kell, hogy mondjam most sokkal jobban szeretem mint akkor. Vidám illat, nincs rá jobb szó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

csillaagnes

2023. január 20.

Amennyire utàltam règen, annyira szeretem most! 🥰 Közèpiskolàs èveim alatt talàlkoztam először ezzel az illattal, egy osztàlytársam használta, rajta finom illata volt, ìgy tettem vele egy próbàt. Akkor azt mondtam, hogy ez nekem egy nagybetűs NEM, ez nem èn vagyok, túl èdes, túl harsàny, fojtogató. Aztàn teltek az èvek, ès nèha-nèha eszembe jutott, hogy csak tesztelgetni kellene, hàtha egyszer megszeretem, ìgy 2 ève rendeltem egy üveggel, lesz ami lesz alapon. Fújtam a csuklómra, ès akkor azt mondtam: IGEN! Ez bizony kell nekem. Igazi vattacukor illat, ami arra emlèkeztet, hogy minden nőben ott rejtőzik a kislàny, a gyermeki èn (legalábbis bennem ott van :D) Nem használom mindennap, sőt leginkább csak otthonra szoktam, mert nagyon megosztó parfüm, de egy biztos, sokàig helye lesz a gyűjteményemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

r3gina

2023. január 17.

haha, nagyon tetszik az a koncepció, hogy vattacukor illatom lehet, bár én nem vagyok ennyire édes illat párti. egy kis próbát használtam pár hete, és amúgy erős volt, jellegzetes, nem valami tartós, de csíkhúzós, tömény stb stb. akinek tehát bejön ez a vibe, annak telitaláltat. 3/5 csillagocska, mert azért a kiszerelése elég béna, a tartóssága pedig közepes. (side note: külön büntetném, aki ezt nyáron használja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 17.

angela88

2022. október 30.

Nekem tetszik ez az illat, jó hangulatom lesz tőle ha megérzem. Egy ideje nem nagyon használok édes illatokat, mert nem tetszenek, ez a kivétel. Kicsit medvecukros beütése van a bőrömön, ez papírcsíkon nem jön elő. A régi Lolita jutott még eszembe róla, ami nagyon tetszett, meg a kürtöskalács illat a karácsonyi vásárokban. Főleg otthonra fújom magamra, vagy kabátra, illetve hétvégén használom még. Irodába csak papírcsíkon vittem be, és enyhe jó illat lett tőle de mégse volt émelyítő, szerintem ezután is csak így fogom munkahelyen használni. Tartóssága pár óra. nekem kicsit gyenge, és nagy hatósugara sincs, ez az egy hibája van szerintem. Drágának gondolom, és az üvege nekem nem tetszik (műanyag kupakkal 7000 forintért...), ezért a 10 milis kiszerelést vettem csak meg próbaképp, de nem bántam meg.
(Drogériában kipróbáltam Police Sweet Like Sugar-t is, és elsőre nagyon hasonló ehhez, az is tetszett - bár nem bizonyult túl tartósnak az sem.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 30.

Missglamorazzi

2022. október 29.

Ebből 1 fújás is elég ahhoz, hogy mindenki érezze. Még kellemes is lehetne kis mennyiségben, fiatal lányokon. Szinte mindennap érzem valakin a villamoson, a boltban, szóval mindenhol - viszont nem 1 fújást használva. Meleg, édes, tömény vattacukorfelhő. Számomra fejfájós illat, főleg ha valaki meleg időben is használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 29.

viragocskaa

2022. október 23.

Nagyon aranyos cukros illata van, viszonylag tartós és kedvező az ára is. Imádom magamra fújni, olyan fiatalos és friss <3

Update: Még mindig szeretem az illatát, viszont mostanában egyre kevesebbszer nyúlok felé, inkább más fajta illatokat szoktam magamra fújni. A VS Pink Warm and Cozy testpermetével szoktam kombinálni, hogy a cukros édessége inkább vaníliásra hajazzon, és ez általában működni is szokott. Tartósnak mondanám, de nincs brutál erős szillázsa. Az árát nézve megértem, hogy miért választaná valaki ezt a parfümöt, viszont azt gondolom, hogy csak kicsivel több pénzért sokkal jobb parfümöket/testpermeteket is tudunk vásárolni. Nem midnenkinek való ez a cukros bájos illat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 23.

Blackey

2022. augusztus 6.

Nagyon szeretem, bár néha már már émelyítő az édessége. Az tartóssága...még 6 éve sikerült összetörni 1 üveggel (pedig olyan sokáig gyűjtögettem rá és pont leakciózták xD ) a szatyromban és még mindig érezni a pénztárcámon az illatát...
Jelenleg a Red Velvet Cake verziót használom és az kicsit enyhébb, szóval ha valakinek ez túl sok, akkor próbálja ki azt. :)
Totál oda vagyok még 32 évesen is a cukorka, édesség és gyümölcs illatú parfümökért. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

Ziggytwig

2022. július 12.

Vattacukor szag. Csodálatos a maga nemében. Pofa kell hozzá, hogy az ember tízévesnél idősebb korban viselje, de én nem tudok lekattanni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 12.

sztike

2022. április 26.

Én már párszor megénekeltem, hogy vidéki lány vagyok, a nyarakat falun töltöttem, így hát elkerültem (megúsztam?) sok elcsépeltnek mondott illatot, így ezt is. Múltkoriban a Müllerben kutakodva megláttam ezt az üveget, hát, mondom, itt a remek alkalom, lássuk, mit tud. Hát jaj. Most a konkrét márkát nem fogom tudni megmondani, de ez egy (olcsóbb fajta) barackos toalett papír illata. Egyik nyáron a balatoni nyaralóban irgalmatlan mód feltankoltunk belőle, az egész fürdőszoba ebben az illatban úszott, azonnal ez a kép ugrott be. Én egyébként nem ilyen illatra számítottam, nekem továbbra is vannak ennél édesebb illatok, számomra ez egyszerűen csak mű és faék. Ha általános iskolában találkoztam volna vele, valószínűleg nekem is favorit lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.