Aquolina

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2009

nyuszo

2018. augusztus 3.

'Megvicceltem' magam egy ilyennel....sajnos ez a jó kifejezés arra, amit akkor éreztem, amikor kibontottam a plüss dobozt, és ezt a kis 'cukiságot' találtam benne! A vélemények alapján az volt a benyomásom, hogy a PINK SUGAR az etalon, az egy alapdarab, az alfája és omegája minden édes illatot kedvelőnek.... na vettem is látatlanba egy 15ml-est, úgy voltam vele, azt simán elhasználom, akkor is, ha esetleg nem olyan jó....és akkor jött a sz..@tás második része, ez nem kis fújós, hanem ilyen pöszmötölős-maszatolós semmire nem jó kis üvegcse, amivel 5 éves koromban baromira le tudtak volna venni a lábamról....babaházba való dedós játékparfűm...édes-cukormázas illattal....kislányok aprócska, cukorkától ragacsos, csokimaszatos kezecskéibe való LUXURY EXTRACT (!), hogy ezt használva ők is olyanok legyenek, mint a nagyok....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Donna

2017. április 15.

Régi emlékeket idéz fel, a munkahelyemen volt egy pici mintám. Mindig aggódtam mit fognak gondolni erről az erős cukorszagtól de csak kicsit kentem. Ez volt jó sok éve. Ma újra vettem, nosztalgiázni. Csak magamnak, csak otthonra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

necra

2015. augusztus 6.

Még fürdés után is érezni :D Amúgy ugyanaz, mint az anyaillat. Érdekes...mert rühellem máson, de mégis hiányzik és megkívánom néha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

mynix

2015. február 24.

Annyira finom vattacukros cukor illata van! Nekem nagyon tetszik ez az émelyítően édes illat, olyan mint a rendes parfüm változat. Elvileg ennek szerintem tovább kéne bírnia, mint a sima fújós változat, de magamon nem tapasztaltam ezt. A teteje üveg, és annak a végén van kis aplikátor, amivel fel lehet vinni a bőrre. Cuki üveg, de nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

a12smuk

2015. február 24.

Tüneményes üveg,kár hogy nem az én illatom,nekem csak full vanília és cukor erős műanyag éllel....De a csomagolás csodaszép,ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 24.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.