Aquolina

Ár:   7120 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: Virágos-gyümölcsös-gourmand

Fej: bergamot, vad szamóca, zöld levelek, mandula

Szív: fehér virágok, jázmin

Alap: vanília, szamóca, pink praliné, licorice (édesgyökér)

Ár: 6000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 100 /95, Helyszín: Győr , fizetés: Foxpost, banki utalás, posta

rozsszilvia

2016. január 15.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Óriási hiba volt! Borzasztó édes! Nekem ez egy az egyben Pink Sugar. Ezért is adnám el, hátha valakinek jobban bejön ez az illat. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

dandy

2015. október 15.

Egy kedves krémmániástól vásároltam egy 30 ml-s üveggel, látatlanban, nem tudtam milyen lesz. A sima Pink Sugart régen használtam kis ideig, de azt már nem fújnám magamra, kicsit sok lenne:) Ez a változat kellemes csalódás. Felfújáskor sokkal frissebb, érezni benne a gyümölcsöt és a mandulától krémes lesz. Leszáradása kicsit hasonló a Pink Sugarhoz, de mégis sokkal lágyabb, krémesebb, a mandulás illat folyamatosan körbeleng. Nagyon tartós ez is, egész nap kitart és szigorúan 2 fújás, hogy a körülöttem lévők ne dőljenek ki mellőlem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

kicsiliba

2015. március 28.

A fejillat kicsit lágyabb,de leszáradás után nem èrzek különbsèget!Èn ezt is szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

debovszkij

2015. február 18.

Citromos cukorba burkolóztam kifújáskor.. ez idővel csitult, amiben erősen reménykedtem:) Máris visszafogottabb, mint a Pink Sugar... Hála az égnek! Ár-érték arány teljesen rendben van, tartósság is pipa. Ennyiért ennél többet ne nagyon reméljünk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

h.ancsi89

2014. december 2.

Először nagyon tetszett kis mintából fújva, meg is vettem az 50 ml-es kiszerelést.
Jó kis édes, az elődjéhez hűen tartós illat, de rengeteg cukros-vaníliás parfümöcske sorakozik most itthon, várva ezt a hűvös időt, így őt feltettem eladásra! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

nyarigabi

2014. október 29.

Kifújáskor gyümölcsös, epres leginkább, de ez átverés, öt perc múlva jön a feketeleves, ugyanolyan, mint a Pink Sugar. Az elején azt ígéri, kevésbé lesz erős, de ez sem igaz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

hulcsi

2014. augusztus 30.

Nekem ez a rettenet kategória. milyen lehet a Pink Sugar ha ez is elviselhetetlen. És írom mindezt úgy, hogy kizárólag édes illat imádó vagyok! Nekem ez rettenetesen sablonos, émelyítő, nem csodálnám ha a viselőjét darázstámadás érné. Bocsi mindenkitől, aki szereti, de sokkal különb illatok vannak ettől ugyanebben az illatkategóriában- bár az igaz, hogy talán nem ebben az árban, de azért ez sem olyan egyértelmű ma már, köszönet a netnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Roni27

2014. július 15.

jzsofi, Szegeden az Árkádban van!

Először kaptam egy pici fújós mintát, akkor is már mondogatták, hogy milyen jó illatom van ;) De akkor még a Pink sugart használtam. Miután az elfogyott, kaptam ezt. Nagyon imádom! Eléggé tartós, szerintem az ár-érték aránya rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

jzsofi, Szegeden az Árkádban van!

Doll66

2014. július 2.

Biztosan az én orrommal van baj, de én málnát érzek benne,nem szamócát. El nem tudom képzelni, milyen illata lehet a pink pralinénak,de ezt a parfümöt ismerve megkóstolnám- illatolnám. Tartós, gourmand,egyedi illat, ha nem érzem, akkor is föl tudom idézni.Nem egy egyéniség nélküli,felejthető,fél óráig érezhető illatocska. Ráadásul az ára is igen kellemes.:)) Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 2.

niccole.ee

2014. július 1.

Nem rajongok a vattacukor felhőért, de ez másabb, mint az elődei. Rajtam a szamóca és a vanília dominál leginkább. Egy fújás 6-8 órára elegendő. Több fújás esetén már tömény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.