Aquolina

Ár:   7000-9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 3.

Ár:   7000-9000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejillat: alma, angyalgyökér, bergamot

Szívillat: cédrus, mézeskalács, levendula

Alapillat: vetiver, labdanum, dohány

Megjelenés éve: 2013

Málni

2014. március 5.

Hm, megrendeltem, megkaptam, na 1 órát kellett birkóznom vele, míg ki tudtam varázsolni a dobozából, totál bele volt feszülve a henger műanyag aljába.
Az illatáról annyit, hogy csalódott vagyok, kifújtam és egyszerűen alig éreztem belőle vmit, friss, picit édeskés, fűszeres-almás, de kb. az orromat nagyon közel kell tartani a beparfümözött területhez. Tökre nem értem ez hogy lehet, a Blue sugar baromira erős és tartós, már messziről megérezni, de ez ahhoz képest jóval gyengébb, illatra viszont sokkal kellemesebb, fincsibb és élvezhetőbb (lenne) ha érezné is az ember rendesen. Nekem nem tűnt fel, hogy hasoníltana az YSL nuit v a sima l'homme-ra, inkább Hugo Boss orange vagy a boss bottled, mert azok friss fűszeres almásak, csak ebből hiányzik a vanília, viszont kiérezni még a Blue sugar alapját is, ami teljesen le van tompítva, hogy ne legyen annyira édes és égetett cukros. Az illata tetszik, de mivel alig van jelen a száraz bőrömön 3 pontnál nem tudok neki többet adni.
Ja, és egyáltalán nem pasis, unisex gyanús erősen ez is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Ja, és egyáltalán nem pasis, unisex gyanús erősen ez is:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral