Arctic Fox

Ár:   $8 és $14   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   $8 és $14
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező, mely kizárólag vegán összetevőkből készült, és nem tesztelték állatokon. Hozzáadott kondicionálót tartalmaz. Peroxid-, ammónia- és PPD-mentes.

17 színben elérhető

kittiegler28

2020. augusztus 3.

Egyelore a Virgin Pink arnyalat van meg es szerintem egy csoda ez a szinezo.Eleve szuper hogy ammonia ,peroxid es minden karos dologtol mentes plusz vegan nade hogy mindemellett gyonyoru szine van ,a termek nagyon jol felviheto a hajra szoval konnyu vele dolgozni es mindemellett meg az illata is jo 😮(engem ragogumira emlekeztet).Szoval osszessegeben szerintem megeri az arat :)
Mar uton van a kovetkezo szin (Electric Paradise)amire nagyon kivancsi vagyok 😊Szoval en batran ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

eddiethestray

2020. július 19.

Húú hát nem is tudom, hol kezdjem :D A bábülgámm szivárvány illata valami hihetetlenül fojtós, konkrétan a szekrényen keresztül, elzárva is ontja kifelé magából.. Ez a hajra rákenve csak fokozódik... Sunset orange és cosmic sunshine színekben vettem fele-fele arányba keverve. Vörösesbarna hajra kentem fel, hogy adjon neki egy minimálisan erősebb vörös csillogást, de még ennyit se csinált, amin nagyon meglepődtem, mert ennyi pénzért azért elvárná az ember hogy legalább egy minimálisan látszódjon az egyébként is vörösesbarna hajon... Ami viszont abszolút negatívum, hogy full hideg vízzel mosva még a harmincadik hajmosásnál is ontotta a hajam magából a színt, mintha csak akkor festettem volna be... Szóval biztos nem veszem újra, de másnak attól függetlenül még beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

BettinaPinter

2017. október 5.

Nekem abszolút bevált.
Természetes sötét szőke a hajam, teljesen befogta a hajamat.
Hideg vízzel szoktam hajat mosni, szulfát mentes samponnal, plusz a balzsamba kevertem a maradék festéket így minden hajmosással felfrissíti a színt egy picit.
Egy hónapig nekem simán tart, nyilván kopik,de egyenlegesen. Soha, semmit nem fogott be eddig, könnyen lemosható csapról is meg festés után a bőrömről is (Transylvania és Purple rain színeket használom).
Mikor pl kék volt a hajam nem zöldre kopott, mint a többi, hanem szürkés kékre, szóval vállalható hosszabb ideig is.
Az illata valóban nagyon erős, de én szeretem nagyon ezt a márkát. Sokkal tovább bírja, mint a többi színező. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Nekem abszolút bevált.
Természetes sötét szőke a hajam, teljesen befogta a hajamat.

Hajnalus

2017. július 13.

Az illata valóban nagyon intenzív, de egyáltalán nem kellemetlen. Eredetileg világos barna hajamat leszívatás nélkül egész jól befogta. De a tartóssága és intenzitása valóban nem túl számottevő. Ahhoz mindenképpen szőkíteni kell előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Xxvivus

2017. január 7.

Gyönyörű színeket lehet kikeverni belőle, de sajnos nagyon gyorsan kikopik a hajból.
Nem éri meg az árát a szállítási költséggel együtt.
Az illata viszont szerintem nagyon finom, de emellett nagyon intenzív is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Nem éri meg az árát a szállítási költséggel együtt.
Az illata viszont szerintem nagyon finom, de emellett nagyon intenzív is.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.