Arctic Fox

Ár:   $8 és $14   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   $8 és $14
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező, mely kizárólag vegán összetevőkből készült, és nem tesztelték állatokon. Hozzáadott kondicionálót tartalmaz. Peroxid-, ammónia- és PPD-mentes.

17 színben elérhető

BettinaPinter

2017. október 5.

Nekem abszolút bevált.
Természetes sötét szőke a hajam, teljesen befogta a hajamat.
Hideg vízzel szoktam hajat mosni, szulfát mentes samponnal, plusz a balzsamba kevertem a maradék festéket így minden hajmosással felfrissíti a színt egy picit.
Egy hónapig nekem simán tart, nyilván kopik,de egyenlegesen. Soha, semmit nem fogott be eddig, könnyen lemosható csapról is meg festés után a bőrömről is (Transylvania és Purple rain színeket használom).
Mikor pl kék volt a hajam nem zöldre kopott, mint a többi, hanem szürkés kékre, szóval vállalható hosszabb ideig is.
Az illata valóban nagyon erős, de én szeretem nagyon ezt a márkát. Sokkal tovább bírja, mint a többi színező. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Nekem abszolút bevált.
Természetes sötét szőke a hajam, teljesen befogta a hajamat.

Hajnalus

2017. július 13.

Az illata valóban nagyon intenzív, de egyáltalán nem kellemetlen. Eredetileg világos barna hajamat leszívatás nélkül egész jól befogta. De a tartóssága és intenzitása valóban nem túl számottevő. Ahhoz mindenképpen szőkíteni kell előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Xxvivus

2017. január 7.

Gyönyörű színeket lehet kikeverni belőle, de sajnos nagyon gyorsan kikopik a hajból.
Nem éri meg az árát a szállítási költséggel együtt.
Az illata viszont szerintem nagyon finom, de emellett nagyon intenzív is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Nem éri meg az árát a szállítási költséggel együtt.
Az illata viszont szerintem nagyon finom, de emellett nagyon intenzív is.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.