Ardell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: selyemepi, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fekete műszempilla ragasztó. Professzionális használatra.

Kiszerelés: 3,5 g

dianae

2019. április 2.

Jobb mint az átlátszó társa, másfél-két hétig elég szépen bírja. Az oldószere tényleg szörnyű! Kiégeti a szemem kb mikor leoldom... néha a Kiss oldószerével szedem le annak sokkal jobb a kivitele mert zselés és applikátorral jön nem olyan mint ennek, hogy belefolyik egyből a szemedbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Kitty0403

2018. június 13.

Sziasztok! Sajnos nem találtam meg ennek a terméknek az eltávolító szerét (ARDELL MŰSZEMPILLA OLDÓSZER), de szeretnélek figyelmeztetni Titeket, hogy NE használjátok!
Sajnos én tegnap használtam. A cég nevét nem mondhatom hol vettem, gondolom...
Felkentem, ahogy írták. Akkor még semmi baj nem volt. "Hatóidőt várjuk ki" a leírás szerint. Kivártam. Meg sem mozdult egyik szempilla sem. Ami még oké, akkor maradt volna és 3000ft tanulópénz...
De nem! Ma reggelre bedagadt a szemhéjam tőle és olyan a látvány, mintha megégette volna a bőröm.
Vigyázzatok ezzel a termékkel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Sajnos én tegnap használtam. A cég nevét nem mondhatom hol vettem, gondolom...
Vigyázzatok ezzel a termékkel!

rozgonyin

2017. január 5.

Na csajok, én megszívtam vele. :( A termék nagyon jó!! tényleg ... Viszont nem nekem, mert túlságosan tartós, és masszív. A storym: 1hét után a félig már lejött pillákat szerettem volna leszedni, de az Istenért sem sikerült sem leoldóval, sem pedig olajjal, se semmivel. Hozzászoktam a rugalmasabb anyagú, latex alapu ragasztókhoz, és ezzel nekem nem sikerült boldogulnom. A nagy macera következménye, ritka pilla, elégedetlenség lett.
Szóval eladó egy egyszer használt ARDELL DARK ADHESIVE FEKETE MŰSZEMPILLA RAGASZTÓ :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Betty05

2015. április 28.

Most vettem meg ezt a kis drágaságot, nagyon megéri az árát, (a másik társával szemben, nem marta a szemem, nem kötött olyan keményre hogy szúrja a szemem,) egyszerűen tökéletes,tartós, ha valaki arra vágyik hogy tartós tincses pillái legyenek ez a ragasztó remek választás hozzá, :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

selyemepi

2013. november 29.

Árban nem túl olcsó, de megéri. Sokáig elég ez a mennyiség. Szép fekete színű, így felhelyezve is jobban kiemeli a szemet. Nagyon tartós, mivel ez nem gumis ragasztó. Vízálló is. Természetesen minél jobban óvjuk, vigyázunk rá annál tartósabb. Nekem 2 hétig simán bírja. Egyik barátnőmnek egy hónapot is kibír, annyira vigyáz rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Színezékek: Green 6 / CI 61565, CI 60725, Red 17 / CI 26100, Yellow 11 / CI 47000

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.