Ardell

Ár:   5840 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BeataK, Módosítva: 2020. június 9.

Mágneses szemhéjtus és szempilla, a megszáradt tus magához vonzza a máűszempillát és tartós visxeletet biztosít.

• vízálló
  • optikailag megnagyobbítja a szemet és mélyíti a tekintetet
  • természetes hatást kelt
  • esti alkalmakra és nappal is viselhető
  • gyors és egyszerű alkalmazás
  • parabén és latex mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cintia04

2021. március 26.

Ez borzalmas! Felvittem a tust amit egész szépen sikerült eldolgozni de azért ecsetre felvéve már éreztem, hogy ez eléggé folyós és nem igazán akart száradni! Megpróbáltam rátenni a szempillákat de nem lehet normálisan feltenni, kenődik, folyik az egész tus! Pedig nagyon finoman próbáltam feltenni de csak össze kente az egész szemhéjam, folyt a kezemen amit alig tudtam magamról az egész arcomról levakarni és még oda sem tapadt, nem volt olcsó így én nagyon megbántam, hogy megrendeltem! Kuka! Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Bettina0225

2021. március 18.

Nem vagyok a 3D-s pillák híve, nagyon sok rémtörténetet olvastam már az utána ragasztótól begyulladt szemekrôl/ felhelyezés közben felsértett szaruhártyáról stb. Mindenképpen szerettem volna kipróbálni a mûszempillát, de gyors és viszonylag egyszerû alternatíva után kutatva rátaláltam ezekre a pillákra.Többféle méretben kapható én a legkisebb, feles verziót vettem meg, de nemrég kipróbáltam egy teljes hosszra valót is.

Kicsi feles pilla: Nagyon tetszett a végeredmény, szép cica szemeim lettek tőle. Talán ez az egyetlen amit érdemes megvenni a márkától. Kényelmes volt viselni is és a végeredmény is természetes. Kisebb kézügyességet igényel, de nem vészes. Sajnos a kis mágneses szemhéjtus nagyon hamar beszárad, így egy idő után használhatatlan lesz és a fele repül is a kukába. :( Továbbá a tussal is nehéz dolgozni, mivel hamar szárad. Ecsetbôl azonnal ki kell mosni, mert bele keményedik. A hagyományos tusok helyett egy sokkal sûrûbbet/krémesebbet állagút kell elképzelni, ami a nap végére berepedezik, illetve a lemosásnál is darabokban jön le. Nekem a pilláimhoz rendesen odatapadtak és ott is maradtak, így azzal nem volt gond. Szél, hajszárító próbát is kiállta, 8-10 órát simán kibír, még edzôteremben is. DE! Ha a hajad a szemedbe lóg vagy bele fújja a szél, akkor előfordulhat, hogy kihúzza a helyérôl és a hajadba marad a kis pilla. Erre érdemes odafigyelni, nehogy aztán úgy menj végig a fél városon, hogy egyik szemeden van pilla a másikon meg nincs :D Elhagyni nem hagytam el, tárolni is a kis tartójában szoktam. Tisztása picit macerás, mert a tus rákeményedik, ezért nagyon óvatosan kell vele bánni, nehogy elszakítsuk/ letörjük a kicsi mágneseket róla.

Teljes soros pilla:
Szerintem egyiket sem éri megvenni, mivel nem természetes a végeredmény. Túl hosszúak es nehezen tapadnak oda :( Persze akinek a drámai tekintet a cél az próbálkozhat vele.Ez már sokkal könnyebben felválik a tuscsíkról. Vágtam is le belôle, mert nagyon hosszú volt.
- Tipp a tushoz: érdemesebb egy sima fekete tussal megrajzolni a vonalat, majd erre rámenni a mágnesessel, így sokkal szebb lesz a végeredmény.
Mindent összegezve 4 csillagot kap. Több fontosabb eseményen viseltem már, még diplomaosztón is és nem okozott csalódást. Nekem bevált, és szerintem párszor a feles verziót újra fogom venni. Kicsit macerás, de simán fel lehet ôket használni 10x is, ha ügyesen bánik vele az ember és figyel a tisztításra/tárolására is. Nem a legtökéletesebb pillák az tény, de tudni kell jól felhelyezni és nem lesz baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Teljes soros pilla:

Melszi

2021. március 10.

SEMMIT SEM ÉR!!!!! Hatalmas pénzkidobás volt. Egyáltalán nem "tapad" oda a szempilla. Azonnal elválik. Óriási pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0