Aritaum

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 16.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről

Folyékony korrektor a szem alatti karikák és egyéb bőrhibák eltüntetéséhez.

2 árnyalatban kapható: 01 Light Beige, 02 Natural Beige

jns.melinda

2016. május 14.

Szerintem nem jó. Csak kényszerből használom, mert 25 ml az egy életre elég korrektort jelent. A bajok vele: hogy zsíros bőrre nem jó, mert ez is zsíros, világos bőrre lenne jó, de nagyon sárgás, (majdnem idegbajt kaptam, a színétől mikor kibontottam) ha ezt viselem, akkor feloldja az alsó pillákon lévő spirált és pandás lesz, a púder csúnyán mutat rajta, darabos lesz, mert zsíros a termék, megül a ráncokban, azt is kiemeli, ami nincs is ott. A jó tulajdonsága, hogy tényleg erős a fedése, de ennyi. 1 gombostűfejnyi mennyiség elég a két szem alá, ha valakinek mégis erre lenne szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

vador

2015. április 7.

Tökéletesen fed, kevés púderrel rögzítve tartós (12 órás viszonylatban is + szolid, nem nagyon forgolódós délutáni szundítást is élt már túl), egyedül a kitartó taperolás meg a sminklemosó kezdi ki. (Oké, melegben még nem tudom, mit tud, de nyáron elmondom).
Az állaga nagyon sűrű, már-már pasztaszerű krém, ujjal és ecsettel is felhordható és nagyon szépen, az észrevehetetlenségig el lehet simogatni a széleit, így nem feltűnő. Szem alá nekem sok, nagyon kidobja azt a két ráncot, amim van, de nem ezért vettem, nem haragszom.
Szeretem a csomagolását, kis csőrös tubus, higiénikus, precízen adagolható, pont ilyet akartam. :)
A szín nehéz ügy, mert két árnyalatban kapható, ami, hát, elég gyér. Az egyes elég jól passzol világos, sárgás tónusú bőrömre.
Nagyon-nagyon jó ár-érték arányú, de ez a mennyiség (25 ml), tekintve, hogy állagából és fedőképességéből adódóan késhegyni mennyiségek fogynak belőle, túlzás, bőven elég lenne nekem feleennyi féláron.
Összességében ajánlom, ha találtok megfelelő színt, hibátlan terméket kaptok remek áron.

Szerk.: Kb. 2 hónap folyamatos használat után se látszik, hogy bármit használtam volna belőle, de továbbra is csodás és a koncerten ugrabugrálást is jól viseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil