Armonia

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiváló arc- és testhidratáló gél, amely mélységében lágyítja és nedvességgel tölti fel a bőrt. Egy természetes formula tartósítószerek, parabének nélkül. Szintén rendkívül hatásos a szőrtelenítés után kipirosodott bőr irritációjának csökkentésére, az esetleges bőrduzzanat enyhítésére, a bőr hűtésére és megnyugtatására.

crazy724

2019. április 29.

Egy 30 ml mintát kaptam a vásárlásom mellé, de egyelőre nem érzek ellenállhatatlan késztetést a teljes kiszerelés beszerzésére. Átlátszó, zselés állagú krém, nagy előnye, hogy pikk-pakk beszívódik, lehet rá sminkelni, a bőröm puhának és hidratáltan tűnik. Elsősorban azért kezdtem el használni, mert az eucerin "csodszéruma" után a homlokom tele lett apró mitesszerhez hasonlító puklikkal és piros foltokkal. Nem mondom, hogy csodát tett, de jelentősen enyhített a rondaságokon. Amivel nem vagyok kibékülve az az illata, számomra egy förtelem, nagyon nehezen viselem, valamiért iszonyat módon irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

anettszalai

2019. március 3.

Szerintem csoda ez a gél! Zsíros bőröm van, illetve hozzá tenném, hogy az elmúlt négy hónapban, az időjárásnak megfelelően nem akart együttműködni velem a bőröm. Sajnos a legtöbb arckrémet nem tudja felszívni a bőröm, hiába kenek csak egy vékony réteget, mindig hagy felesleget vagy kidobja egy idő után az arcom. Ez viszont nem igaz erre a termékre! Csodák csodájára, azonnal beszívja a bőröm, az arcom puha, feszes, élettel telinek tűnik, az érzés is egyenlő ezzel. Mintha egy nagyon nehéz nap után fürödnél és felfrissülnél. Minden nap nem használom, csak tényleg a nehéz napokra. Szerintem megéri az árát, illetve kevesebb heg, pattanás, gyulladás van az arcomon. Mindenképp 5 csillagot érdemel számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Inositol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.