Újdonság: St. Tropez Sunlit skin bronzosító szérum & önbarnító
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
kjudit
Bőrfrissítő uborkakrém normál és kombinált bőrre nappali és éjszakai használatra
Parabénmentes, könnyen kenhető, lágy textúrájú, tisztító és frissítő hatású arckrém. Az uborkakivonatnak köszönhetően kiváló bőrszabályozó képességgel rendelkezik, csökkenti a mitesszereket és tisztítja a bőrszennyeződéseket. A benne lévő E vitamin és természetes olajok révén revitalizálja, megnyugtatja és felfrissíti a bőrt.
Egyensúlyban tartja a faggyúmirigyek kiválasztási funkcióját, eltávolítja a bőr alsóbb rétegeiben lévő szennyezéseket és mélységében megtisztítja az arcot.
Utoljára szerkesztve: 2018.01.23. 09:28 - 2018.01.23. 09:27
Mintákat kaptam belőle, és a reggeli sminkem alá használtam el. nagyon jó, matt a bőr tőle. Tényleg a kombinált, zsíros bőrre a legjobb. Már sokat kerestem natur krémeket a mitesszeres, pórusos bőrömre és ez egy kiváló krém. Fölé primert is teszek, nagyon jól felvihető az alapozó is rá. Éjszakára is alkalmazni fogom. :)
2016.11.20. 07:34
Tegnap kaptam belőle pár mintát kipróbálásra. Az illata szerintem borzalmas, olyan mint ha uborka-aroma lenne benne, mert ez számomra nem uborka illat.Az állaga kellemes, gyorsan felszívódik, de nekem csípte az arcom elsőre, utána ahogy beszívódott szép puha lett tőle de hidratálhatna jobban is.Nem vagyok egy "parabén-mentes" termék mániás, de ha már azt írják rá nagy betűkkel, hogy NO PARABEN akkor azért elvárnám, hogy ha rákeresek itt a krémmánián akkor egy darab piros pöttyöt se lássak az összetevők között. Ahhoz képest szerintem az ára húzós, mert ha tényleg natúrkozmetikum akkor olyan normális áron van, de így nem tudom hova tegyem ezt a krémet..A mintákat elhasználom, de nem tartom valószínűnek, hogy a krémet is meg fogom venni, ha csak nem tesz valami csodát ez alatt a pár használat alatt, de elsőre nem győzött meg.
Utoljára szerkesztve: 2015.06.12. 10:54 - 2015.03.10. 14:15
Jól hidratál, de natúrkozmetikumként erőteljes csalódás volt a propylene glycol ("ez a vegyület olyasmi, mint a "fagyálló"(..). A propilénglükolt a bőr- és hajápoló termékekben és a kozmetikumokban hidratáló hatása miatt használják. A bőr nedvességtartalmának megőrzése úgy történik, hogy a propilénglükol megakadályozza a nedvesség vagy a víz eltávozását azzal, hogy eltömíti a bőrt" _ Antalvali.hu).Nekem is kicsit eltömítette a pórusaim és úgy éreztem hogy kezdek pattanásosodni, nem tudom a krém miatt volt-e.. Továbbá téli időszakban az én hyperérzékeny száraz bőrömnek kevés, tavasztól őszig elég lehet.UPDATE tavasz-nyár:jobb a véleményem róla, lehet újravásárolom bár kicsit drága, de jól hidratál és kiegyensúlyozza a kombinált bőrt. Nem szárít.Lehet vele kísérletezni. A leírás biztosan erre a krémre vonatkozik, nem egy másikra? Én ezt találtam róla: TISZTÍT - KIEGYENSÚLYOZBőrfrissítő uborkakrém normál és kombinált bőrrenappali és éjszakai használatraPARABÉNMENTES!Parabénmentes, könnyen kenhető, lágy textúrájú, tisztító és frissítő hatású arckrém. Az uborkakivonatnak köszönhetően kiváló bőrszabályozó képességgel rendelkezik, csökkenti a mitesszereket és tisztítja a bőrszennyeződéseket. A benne lévő E vitamin és természetes olajok révén revitalizálja, megnyugtatja és felfrissíti a bőrt. Egyensúlyban tartja a faggyúmirigyek kiválasztási funkcióját, eltávolítja a bőr alsóbb rétegeiben lévő szennyezéseket és mélységében megtisztítja az arcot.A Szürkeagyag arcszappannal kombinálva igen hatásos a mitesszerek ellen és –mivel csökkenti a pórusokat elzáró baktériumokat– javítja a zsíros arcbőrt
Utoljára szerkesztve: 2014.02.10. 11:45 - 2013.04.29. 11:24
Nekem nagyon bevált. Puha, bársonyos lesz az arcom tőle. Nem ragad, hamar beszívódik, könnyű eldolgozni. Kevés is elég belőle. Az illata enyhén "zöld növényes", de pár alkalom után már fel sem tűnik. Ha valaki bizonytalan, egyes helyeken (pl.: forgalmazó gyógyszertár, bioboltok) minta is kapható.
Szépségápolási tippjeink
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
A skinimalizmus 2.0 egy olyan friss, könnyed irányzat, amely nem elfedni akar, hanem kiemelni.
A környezettudatos vásárlók joggal várják el, hogy a kozmetikai márkák is felelősséget vállaljanak a bolygónkért – legyen szó az összetevők etikus beszerzéséről, a csomagolások fenntarthatóságáról vagy a gyártási folyamatok környezetbarát megoldásairól.