Armonia

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Lassítja a hajhullást és serkenti a hajnövekedést. Eredmény: erős ragyogó haj.

Parabénmentes összetétel .

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

samunagyemese

2019. szeptember 14.

Újra rendeltem. Most nyáron a mindenféle nyaralások miatt kisebb kiszerelésű samponokat használtam, más márkától, mert azt gondoltam, megtehetem. Hát nem. Visszatért a hajhullás, ami gyakorlatilag az egész évben megkeseríti az életemet. De mikor a tavalyi őszön, télen és idei tavaszon ezt a sampont használtam, jelentősen javult a hajmennyiségem és minőségem is. Úgyhogy visszatérek hozzá, mert nem tudok hatékonyabbat jelenleg a piacon ebben az árkategóriában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Betti1994

2018. július 31.

Csodát tett a gyenge, szőkített, vékony szálú hajammal. Még csak egy hónapja használom,de látványosan növekedik. Dupla annyit,mint alapból, ráadásul dúsabb is lett. Imádom,az illata is nagyon kellemes. Nem kérdés,hány csillagot adok,5!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Andus

2018. július 22.

Nagyon jó kis sampon,.jól habzik, nem zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon jó kis sampon,.jól habzik, nem zsírosítja a hajat.

kiralykislany

2018. május 30.

Mivel nálunk sehol nem lehet kapni, így internetről rendeltem meg 4080 forintért. Én ezt az összeget nem tartanám soknak, ha bármilyen pozitív hatást tapasztaltam volna. Lassan a flakon végére érek (amiből egyre nehezebb kinyomni a sampont), így nyugodtan kijelenthetem, hogy hajnövesztő hatása nincsen. A hajam amikor ezt használom sokkal nehezebben kezelhető. Hajmosás után nincsen az az igazi tisztaságérzetem, és észrevettem, hogy pattanásokat okozott a fejbőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Edina1015

2017. október 2.

Vékonyszálú hajam van, ebből kifolyólag sérülékenyebb, ezért mindig ügyelek az ápolására. Felfigyeltem egy lósampon hirdetésre, ami turbo hajnövekedést ígért. Felcsillant a szemem. A lósampon nem volt raktáron, így emellett döntöttem. Professzionális sampont használok, de korábban már használtam biot és akkor bevált.
Kellemes vele hajat mosni, kevés elég belőle, a 400 ml sokáig elég lesz. Így ebben a kiszerelésében nem is drága. Kizárólag a samponnal mostam meg a hajam, hogy megnézzem mit tud. Könnyű volt kibontani, és miután megszárítottam, csak ámultam. Olyan jó tapintású lett, selymes és már erősebbnek érzem :)
Kíváncsi vagyok mit mutat, ha következő alkalommal a csodaszereimet is bevetem... a hajnövesztő hatására még inkább.
Első használat után a kedvencem lett!

UPDATE: Eltelt kettő hónap. Továbbra is a kedvenc samponom, többé nem akarok mást használni! Érezhetően és látványosan erősödött és dúsabb lett a hajam. Hajnövesztő hatása is bizonyított havi 3 centiméterrel, ami nálam kiemelkedő. Csúcsszupersampon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Első használat után a kedvencem lett!

zeany

2017. szeptember 17.

A teljes reménytelenségből hozta vissza a szőkítéssel szétégetett hajamat. 8 hónap hiábavaló próbálkozás - mindenféle samponnal - után ajánlották patikában, kipróbáltam és már az első használat után éreztem a változást. Most már kb egy hónapja használom, a hajam ismét képes nőni, dúsult, a hajhullás pedig láthatóan enyhébb. Icipicit szárít, s mivel saját kondícionálója nincs, én a Bioderma node-jával használom, eddig teljesen jó eredménnyel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Betaine, Inositol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Panthenol, Biotin, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.