Aro

Ár:   325 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Metro   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ema, Módosítva: 2014. november 3.

Lelőhely:   Metro
Kategória:   Szappanok

JudithBeauty

2015. május 29.

A környékükön lévő Árvarázs üzletben vettem egy ilyen krémszappant, 1 L-es kiszerelésben, de bár ne tettem volna. Szerintem ez a termék még sosem látott aloe verát, sőt az illata semmilyen. Kézmosásra vagy lábfürdőnek nagy nehezen elhasználtam, de nem habzik jól. Csak azért nem dobtam ki a kukába, mert apa "vállalta", hogy a felét ő használja majd. 0 pontocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract