Aromax

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronika.picilany, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Érzékeny, vízhiányos bőr gyulladásának csökkentésére. Hideg időben, az elemek hatásainak kitett bőr esetén nappali krémként is használhatja.

Endless

2018. augusztus 27.

Amikor sampont vásároltam ajándékba adták teljesen ingyen. Nagyon megörültem neki, mert a száraz kirepedezett kezemmel (még télen) a természetes olajok nem tudtak mit kezdeni. Tetszik a csomagolása, az illata egész jó és lágy. Leheletvékony rétegben elég felkenni és a bőr csak úgy issza befele mintha egy sivatagi túra után erre szomjazott volna. Nagyon szépen mélyen hidratál és nem hagy semmiféle ragacsos vagy egyéb érzetet. Arctisztítás után nekem nagyon gyorsan leviszi a piros gyulladást.
Fogalmam sincs, hogyha elfogy egy nap akkor megvenném-e, mivel rendkívül drágának találom. Emiatt és az INCI-je miatt egy csillagot levonnék. Azért ilyen áron egy natúr bio terméknek beállított krémtől szinte teljesen csak zöld INCI pöttyöket várna az ember én azt gondolom, de ebben még egy irritáló hatású tartósítószer is megbújik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

krisztinafodor01

2018. március 12.

Valóban vaj állaga van. Az illata finom. Esténként szoktam felvinni az arcomra, vizes bőrre. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. március 28.

Véletlenül találtam rá és elég jónak értékelem. Jól beszívódik, táplál, hidratál jó a bőrömnek.
Jók az összetevői és megszerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 28.

Jók az összetevői és megszerettem!

zovanda

2016. június 19.

Érzékeny ,rosaceás bőröm van,hát erre egyáltalán nem jó. A bőröm begyulladt ,és pici pöttyök lettek rajtam,holott állítólag gyulladáscsökkentésre is jó.A hidratálása se túl jó,olyan közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

roffni

2016. március 30.

A kedvenc arckrémem, nagyon jó a szomjas bőrre, könnyen beszívódik, kellemes semleges, enyhe illata van. Éjszakára/nappalra is használható, akár smink alá is. Nagyon szeretem az állagát is. Nem tartom drágának, főleg, hogy gyakran akciósan is hozzá lehet jutni, és pozitív, hogy magyar cég terméke, valamint nem tartalmaz káros anyagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

kalmaniki

2016. január 27.

Arcvaj lèvèn nagyon sűrű, gazdag krèm, valóban vaj állagú. Èjszakára használom, valamint nèha napközben is ha ez a hideg kiszárítja az arcbőröm. Szuperül hidratál, kevès is elèg belőle, picit lassan szívódik be, így zsíros èrzetet kelt amit nem igazán szeretek benne, viszont pattanásokat nem okozott. Kicsit borsos az ára, de elèg sokáig elèg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

ani.kiss307

2014. november 23.

Aromax krém függő lettem,most télen a vajat használom nappalra,de nyáron ezt is kipróbáltam.Mindegyik nagyon jó,érezhetően hidratál,táplál.Gyorsan beszívódik,nem fényesedik ki ,ha rá sminkelek.Nekem picit száraz bőröm van,szóval egyszerűen tökéletes.Nagyon örülök,hogy rá találtam:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.