Aromax

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen eltávolítja a sminket, gyengéden tisztítja és kondicionálja akár az érzékeny bőrt is. Mesterséges illatanyag mentes, száj-, és szemkörnyéken is használható.

senskin

2019. június 26.

Ez a jobb nekem. Az aloés csípett, ez kellemes és szépen tisztít, tonizál. Bár lemosom vízzel, mint a többit. Szemre nem használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

wiolet

2019. március 20.

Magyar termék megfizethető áron. Egész jónak érzem, kivéve, hogy a szemspirált nem tudja leszedni. Sajnos ez miatt nem valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Mariposaa

2018. október 16.

Nekem bevált a rózsást ebből a szériából jobban kedvelem mint az aloe verasat, nem irritál gyengéden tisztít, de hatásosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Anahita

2018. augusztus 15.

Nincsenek nagy elvárásaim egy micellás vízzel kapcsolatban, nem várok csodákat. Mossa le a nap folyamán arcomra gyűlt szennyeződéseket és a város porát, amikor hazaesem a nap végén, érezzem az arcom tisztának, frissebbnek tőle, ne csípjen, ne hagyjon semmilyen érezhető réteget maga után. Számomra ez a víz eddig az egyetlen, ami ezeket mind egyszerre tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csillagporocska

2018. május 25.

Magyar és parfümmentes. Számomra sajnos ennyi az előnye ennek a terméknek. Az én bőrömön ragacsos érzetet hagy maga után, kétszer is át kell törölnöm vizes vattával hogy ez megszűnjön. Az arcomat megfelelően tisztítja, nem is irritál. A szemkörnyékkel olyan szinten nem bánik el, hogy vettem egy szemsmink lemosót mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

ditta2016

2018. április 27.

Nekem minden egyes áttörlés után pirosas volt az arcom egy ideig. Nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

smani8710

2018. március 6.

Nagyon jó kis termék, ár/érték aránya kiváló! Természetes, kellemes hatást hagy maga után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

gioia

2018. január 20.

A szemsminkkel meglepően könnyen megbirkózik, viszont kicsit szárítja a bőrt. De le szoktam mosni utána az arcomat, így nem vészes. Nem irritál, szép összetevős, jó áron, magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

enikomester

2017. december 17.

Először meggyőződésem volt hogy ettől pattogtam ki, de aztán adtam neki még egy esélyt és most nem tapasztalok ilyesmit ( kb 2 hete használom mindennap jelenleg). A szememnél egy picit olyan mintha szárítana, de elég érzékeny a szemem úgyhogy ezt még annyira nem is írom a számlájára, a szempillaspirált nem olyan egyszerűen szedi le, de az arcomon minden maradványt eltávolít ( sminklemosó olaj után használom). Egyébként szeretem az illatát, és plusz pont amiért természetes és egész szépek az összetevői:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

szzh01

2017. november 6.

Többféle micellás vizet próbáltam már, erre a lemosóra a szép INCI és a rózsavíz, na meg az itteni jó vélemények miatt esett a választásom; s nem utolsó sorban az ára is kedvező (1500 Ft körül volt a Müllerben).
Isteni finom, enyhe, lágy rózsás illata van, kellemes a használata, nem szárít, nem hagy réteget.

Viszont nagy szívfájdalmamra a szemsminkemet nem szedi le rendesen. Eddig szinte mindegyik micellás víz gond nélkül, könnyedén megbirkózott vele, ezzel sajnos nyúzni, dörzsölgetni kell a szemkörnyékemet, de még úgy is pandamaci megjelenésem marad a fekete szétmázolt foltok miatt. Nagy-nagy kár! :-(((
Szerettem volna szeretni, de így számomra értelmetlen, ha kétféle lemosót kell használjak, ezt az arclemosáshoz és külön egyet a szemsmink eltávolításához.

Őszintén nem értem ezt a nagy megelégedettséget másoknál. Hogyan lehetséges, hogy mindenkinek tökéletesen tisztít, csak nekem nem? Alverde szempillaspirált, és Catrice tust használok már évek óta. Azóta sokféle micellás víz megfordult a kezemben, így tudom, mit lehet elvárni tőlük sminlemosás területén, de ezzel messze nem megy a sminklemosás tökéletesen. Lehet, hogy aki a tisztító hatását dicséri, az nem szem sminket távolít el vele, csak szennyeződést, esetleg alapozót és pirosítót...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

Hidratálók: Betaine, Glycerin