Aromax

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Nimras, az összetevőket feltöltötte: suti-flower, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdag sheavaj és kókuszolaj tartalmú arcvaj, mely kiválóan felszívódik a bőrben, hozzájárul a hosszantartó hidratáló hatáshoz. Magas szőlőmagolaj-tartalma hatékonyan és gyorsan hidratálja a bőrt, megvédi a küldő környezeti hatásoktól. Növeli a bőr simaságát és rugalmasságát, segít regenerálni a kollagén szöveteket. Homoktövis kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, nyugtatja a bőrt.

betrayers

2016. március 19.

En Takacs Nori videoja utan vasaroltam ezt a kremet.. mindent ugy reklamoz, mint csodaszert :/ az van a termeken, hogy erzekeny borueknek ajanlott es rengeteg jo dolgot tartalmaz. Hat en a csoda hatasat nem tapasztaltam...sot! Ettol a kremtol azt vartam, hogy majd hidratalja es feltolti a szaraz, erzekeny borom, ezzel szemben felkenes utan 1perccel elkezd huzodni a borom es miota hasznalom meg szarazabb, mint eddig. Raadasul piros, szaraz foltok is megjelentek pedig eddig ilyen problemaval nem kuzdottem... hala ennek a kremnek kidobtam egy csomo penzt es mostmar az uj problemamat is orvosolhatom amit okozott. Nagy csalodas minden teren, ezert az 1csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

hrk

2015. február 7.

Nemrég vettem az itteni vélemények alapján, de valószínűleg nem fogom elhasználni. Egyrészt nagyon erős illata van- ami furcsa, hogy ennyi parfűmöt raknak egy érzékeny bőrűeknek szánt termékbe, ráadásul a páromnak nem is tetszik. Másrészt ahogy felkenem érzem ugyan, hogy hidratál, de 1-2 órán belül elmúlik a hatása, sőt, mintha utána még szárazabb lenne a bőröm. Ha meg néhány óránként használom, akkor viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

ani.kiss307

2014. november 23.

Véletlenül fedeztem fel a Müllerben,gondoltam kipróbálom,natúr kozmetika és nagyon jó árban van.Hát egyszerűen imádom:)Annak ellenére,hogy vaj nem zsíros,nagyon gyorsan beszívódik,egyből feszesebbnek érzem a bőröm,jól hidratál,könnyű rá sminkelni.Már kipróbáltam a másik nappalit is,az is szuper,de ez télre szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

jadrana

2014. szeptember 7.

Van végre egy krém, ami szélsőséges időjárásban is megvédi az arcomat! Idén először sikerült úgy hazaérnem az egy hetes tengeri vitorlázásból, hogy nem sebesedett ki a szemem körül a bőr, nem égtem le, sőt határozottan simultak a ráncaim. Tesóm ajánlotta, aki síeléskor próbálta ki először nappali krémként, azóta viszont éjszakára használja. Én éjjel-nappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin