Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2014. november 27.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó gránátalma magjából kíméletes, CO2-os kivonatolással előállított olaj egyedi zsírsav összetételének köszönhetően igen értékes és keresett hatóanyag az anti-aging bőrápolásban. Az antioxidánsokban (tokoferolok), fitoösztrogénekben és konjugált zsírsavakban (omega-5/super-CLA) gazdag olaj gyorsan beszívódik a bőrbe, kellemes, olvasztott csokoládéra emlékeztető illatot hagyva hátra. Lassítja az öregedési folyamatokat, helyreállítja a bőr rugalmasságát. Erősíti a bőr természetes védekezőképességét, csökkenti a bőrön keresztüli vízvesztést. Védi a bőrt a szabadgyökök káros hatása ellen, bőrregeneráló hatású. Száraz, érzékeny bőr kezelésére is használható.

gioia

2020. május 17.

Magában kezdtem el használni, de úgy se az illatát, se az érzetet nem tudtam elviselni. Úgyhogy megpróbáltam úgy, hogy pár cseppet keverek az esti hidratálóba. Így zseniális a hatás, gyönyörűen hidratálja a kombinált, de vízhiányos és öregedő bőrömet és az illata is elviselhető ebben a formában. Nagyon lassan fogy, de már a felénél járok. Irritációt nem tapasztaltam. Nem minden nap használom, hanem kb. minden másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

JuditNikolett

2019. április 12.

Nagyon elégedett vagyok vele! Kombinált, de az életkorom miatt egyre szárazabb a bőröm, tág pórusokkal megspékelve. Tökéletesenen hidratál, ha nem kókuszolajjal, hanem magában használom, azonnal beszívódik. A mélyebb ráncaim sokat halványodtak, ápolt, sugárzó tőle a bőröm. Egészen biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Sztellaaaaa

2019. március 10.

Sokkal nehezebbnek érzem a bőrömön a csipkebogyóolajhoz képest, éppen ezért már amennyire lehet próbálok csak 3-4 cseppet felvinni a teljes arcomra ami, emiatt a tulajdonsága miatt bőségesen elég, sőt lehet még sok is. Javára váljon hogy sokáig elég lesz (pedig erre is azt hittem hogy na, majd biztos elfogy egy hónap alatt mint a hialuronsavas szérum, hát nem) :). Beszívódás sebességére egyáltalán nem mondanám hogy gyors, kb 1-2 óra hossza kell neki hogy feligya a bőröm, még akkor is ha közepesen vékony réteget viszek fel az arcomra. Az illata tényleg olvasztott csokoládéra és kissé aszalt gyümölcsök keverékére emlékeztet. Nem tapasztaltam még hogy eltömítené a pórusaimat és remélem ez után se fogja, bár szerintem az orromra nem fogok innentől fogva tenni.
FIGYELEM, hozzám hasonlóan tág porusú bőrrel rendelkezők! Vigyázzatok vele, tényleg elég akár 2-3 csepp is ha féltek hogy mitesszerek képződnek utána a fejeteken. (Mint én)
Mindezek ellenére üde, puha, egészségesen fénylő az arcbőröm, kezdek vidámabb lenni amikor tükörbe nézek :D. Tetszik nagyon az aromaxnak ez a vonala remélem hogy még fognak piacra dobni hasonló vonalú de másabb hatóanyagokkal gazdagított szérumokat, és remélhetőleg gondolnak azokra is akik nem használhatnak magas komedogén-indexű olajokkal gazdagított termékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

plinka

2019. január 30.

Nappalra nem ajánlott a használata, mert fényérzékennyé teszi a bőrt. Én arcmasszírozásra használom kókuszolajjal keverve. Így olcsóbb, de azért hatékony és könnyebben is csúszik a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Fanba

2018. március 26.

Nagyon szeretem! alig 2 hete hasznalom de rendezettebb az arckepem kisimultabb az arcom es egysegesebb a szine a börömnek.Raadasul akkor kezdtem hasznalni amikor eszmelet mod elöjött a seborreas dermatitiszem kevesebb mint egy het alatt rendbe tette, igaz orbancfü olajjal felvaltva hasznaltam. Halvanyodnak a hegek es az apro rancok is eltünnek. Kivaloan hidratal es az en börömön felora alatt be is szivodik. Reggel is, es este is hasznalom. Az illata megoszto lehet, engem nem különösebben zavar ( romlott csoki mazsolaval). Pattanast eddig nem okozott söt a halentekomon gyakorta elöjövö szinte allandoan ott levö pici pattanasokat is eltüntette. azt hittem kiragyasodok töle annyira sürü de szerencsere az ellenkezöje jött be, amit lassuk be az utolso amire gondolunk mikor szinte egy mez sürüsegü dolgot kenünk az arcunkra. Ujraveszem. Nem tul gazdasagos en az egesz arcomra hasznalom napi ketszer igy ha jol szamolom egy -masfel havi adagot tartalmaz. de megeri minden cseppjet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Szilvia7

2018. március 12.

Kedvenc gyümölcsöm a gránátalma,így egyértelmű volt,hogy az olaját is kipróbálom. Sűrű,jellegzetes illatú,amit el kell fogadni egy natúr olajtól. Csak este használom,nedves arcbőrbe pár percig "belesimogatom". Nehezen szívódik fel,de szép,egészséges bőrfényt ad. Azért használom ritkán,mert iszonyat csípi a szememet még másnap is,ha véletlenül belekerül,pedig tényleg igyekszem óvatosan használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

nekoSX

2018. január 8.

Sokkal sűrűbb olaj, mint az AROMAX-os Argán v Csipkabogyó olaj, egy idő után az én példányom nyúlóssá vált, valamint apró kristályok jelentek meg az üveg szájánál, ami az argán v csipkénél sosem jelentkezett. Arra tippelek, hogy mivel CO2-os eljárássál vonják ki nem préseléssel emiatt más az állaga, de ez persze csak találgatás. Szóval nem egy öröm használni, arcra túl nehéz, szerintem nem szívódik fel egyáltalán, csak leszigeteli ami alatta van. Most próbálgatom kézre, de mindig elfelejtem, ezért csak tologatódik jobbra-balra a polcon már egy ideje.
Az illata tényleg romlott csokiszag, de ez engem mondjuk nem zavarna, legalább tudható, hogy nincs benne fölösleges illatanyag.
Újravenni nem fogom, mert ez így ebben a formában használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 8.

Újravenni nem fogom, mert ez így ebben a formában használhatatlan.

incitatogranit

2017. december 29.

Nagyon szeretem. Tèlen a kezemen a hidegtől a kiszáradástól a sok fertőtlenítős kézmosástól a bőr úgy szokott kinézni mintha minimum 80 èves öregasszony lennèk és ez a kis natùr olaj nagyon sokat segít rajta. Éjszakára javaslom akkor van ideje tökéletesen beszívódni. Arcra is bevált szintèn éjszakára a legutolsó lépésként ezt kenem zárásként. Megèri az àrát és nagyon kiadós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nizza

2017. december 23.

Sűrű olaj, amiből néhány csepp nedves bőrömbe bemasszírozva egy idő után beszívódik. Télen szükségem van erre az extra ápolásra, mert ilyenkor gyakrabban kiszárad és kipirosodik a bőröm. Az illata semmi különös, a természetes olajok általában ilyenek - vagy még ilyenebbek. Reggelre már csak a puha és kisimult bőr marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

selmeczireka

2017. november 27.

Kerestem egy olyan arcápoló olajat, amely bio termék, színezék- és illatanyagmentes, teljesen természetesen és igazán hatásos az apróbb mimikai ráncokra. A drogéria tanácsadója nagyon ajánlotta, szerinte ezt a típust sokan viszik. Megszagolni csak ezt az egyet nem tudtam, ebből nem volt teszter. És itt követtem el a legnagyobb hibát: hazaérve kibontottam és azonnal megcsapott ez az igazán kellemetlen szag. Sajnos ezt csak szagnak tudom nevezni, teljesen igazat adok az előttem szólóknak, többször használt étkezési olaj szaga van. Sokkoló volt. Hogy ezt mégis ki érzi csokoládé illatnak, számomra örök rejtély marad. Még a párom is megkérdezte órákkal később, hogy mi ez a büdös, elnézést kérek a terméket kedvelőktől, de sajnos tényleg ez a tapasztalatom. Kezemen szétkentem, nagyon nem tetszett, órákig éreztem a szagát, az arcomra sajnos így biztosan nem tudom felkenni. :-( Ez igencsak elszomorított, mert a hatásáról tényleg csak jókat olvastam/hallottam. Én értem, hogy bio és természetes és "mindenmentes", de szerintem egy kis illatanyag nem ártana a terméknek. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0