Aromax

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2011. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PETRA820718

2022. március 9.

Az utóbbi időben sajnos nagyon tropára mentek a körmeim, volt itt minden az elmúlt években (műköröm, gél lakk,köröm gomba, köröm benövés, egy nem éppen a helyzet magaslatán álló körmös..)
Már nem járok sehová, otthon kezdtem az ápolást, tatarozást különféle drogériában kapható köröm erősítőkkel.
Jó pár félét kipróbáltam, azon kívül, hogy felhalmozódtak a körmeimem akár a körömlakk több rétegben semmit nem csináltak.
Körülbelül egy hete használom az Aromax-ot napi 1-2 alkalommal, de a helyzet sokat javult.
Messze van a jótól, de már ennek is örülök.
Erősebb, simább felszínűek a körmeim, mintha nem is törne olyan könnyen.
Szeretem használni, felkenem, várok pár percet és bemaszírozom, nem rakódik fel rétegekben a köröm erősítő lakkokkal szemben.
Tetszik, talán van új a nap alatt, az illata sem zavar, megelőlegezem:5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Messze van a jótól, de már ennek is örülök.
Erősebb, simább felszínűek a körmeim, mintha nem is törne olyan könnyen.
Tetszik, talán van új a nap alatt, az illata sem zavar, megelőlegezem:5*

katagi

2021. november 1.

Vállalhatatlanul tud kinézni a körmöm és környéke, meguntam a helyzetet és nekiestem ezzel az olajjal. A körmeimnek nagyon jót tesz, gyorsabban is nőnek tőle, szebben néznek ki, és talán kevésbé is hajlamosak a töredezésre. A körömágy bőrével még annyira nem tett csodát, változatlanul kiszárad és felszakad, de némileg azért szépít a helyzeten. Remélem idővel, meg rendszeres gondozással ez is változik majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Gabria

2019. október 2.

Már majdnem elhasználtam egy teljes üveggel. Nekem egy kicsit szárít, ha sokat rajtahagyom. Egyébként úgy csinálom, hogy rakok egy picit az összes ujjamra, aztán mindegyikbe jól belemasszírozom, majd mosom is le, elég nekem pont annyi, amennyit így beszív a bőröm. Így kellemes hatást tudok elérni, de mivel nem hagyhatom rajta túl sokáig, mondjuk addig ameddig az összes folyadékot be nem szívja, ezért csak a 4 csillagot érdemli meg tőlem.
Az összetevői egyébként eléggé kecsegtetőek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Az összetevői egyébként eléggé kecsegtetőek. :)

Fefecs87

2018. július 30.

A töredező fénytelen körmeimmel szinte csodát tett. 2 hét után látható és érezhető a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Eszter4

2018. május 27.

Szépen rendbe tette a körmeimet és a körülötte lévő bőrterületet is :) Nagyon száraz szokott lenni a körömágyam, de mióta használom nincs vele problémám :) Vékonyan érdemes felvinni és várni egy kicsi, mert ha hozzáérsz valamihez utána minden olajos lesz. Én ezért lefekvés előtt szoktam használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Soly77

2018. január 3.

Teljesen rendben van, de mint az összes többi körömápoló olaj ez is csak akkor hat ha rendszeresen használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

szalontai

Korcsoport: >54
2017. november 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nagyon tetszik az állaga, az illata a kiszerelése! Rávettem a páromat is, hogy használja. Első alkalommal már sokkal simább lett a körmünk felszíne.NAgyon jó termék ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 3.

vghnm

2017. szeptember 6.

Nagyon könnyen törnek a körmeim és eddig hiába próbáltam bármit, nem használt. Egy ideje kenem vele az egész körmömet és a körömágyamat is, amikor leszedem a körömfestéket része a manikűrnek, és sokkal kevésbé törik. :) Szerintem használ és alig fogy, ezért az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

szakszil

2017. január 25.

véletlenül került hozzám (páromat elküldtem a Rossmannba körömápoló olajért erre hazajött a DM-ből ezzel a csodás termékkel eleinte mérgelődtem, hog y nem azt hozta amit kértem..de ezúttal milyen jól tette)
nagyon jó a körmömnek, és finom az illata sokkal sokkal jobb mint eddig bármelyik körömápoló olaj amit valaha használtam, remélem nem vonják ki a forgalomból egy hamar soha le nem váltanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

smiley222

2017. január 8.

Nagyon szerettem, szuper ápoló olaj, persze lassan szívódik be nagyon, de érdemes kivárni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.