Aromax

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2011. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Gabria

2019. október 2.

Már majdnem elhasználtam egy teljes üveggel. Nekem egy kicsit szárít, ha sokat rajtahagyom. Egyébként úgy csinálom, hogy rakok egy picit az összes ujjamra, aztán mindegyikbe jól belemasszírozom, majd mosom is le, elég nekem pont annyi, amennyit így beszív a bőröm. Így kellemes hatást tudok elérni, de mivel nem hagyhatom rajta túl sokáig, mondjuk addig ameddig az összes folyadékot be nem szívja, ezért csak a 4 csillagot érdemli meg tőlem.
Az összetevői egyébként eléggé kecsegtetőek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Az összetevői egyébként eléggé kecsegtetőek. :)

Fefecs87

2018. július 30.

A töredező fénytelen körmeimmel szinte csodát tett. 2 hét után látható és érezhető a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Eszter4

2018. május 27.

Szépen rendbe tette a körmeimet és a körülötte lévő bőrterületet is :) Nagyon száraz szokott lenni a körömágyam, de mióta használom nincs vele problémám :) Vékonyan érdemes felvinni és várni egy kicsi, mert ha hozzáérsz valamihez utána minden olajos lesz. Én ezért lefekvés előtt szoktam használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Soly77

2018. január 3.

Teljesen rendben van, de mint az összes többi körömápoló olaj ez is csak akkor hat ha rendszeresen használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

szalontai

2017. november 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nagyon tetszik az állaga, az illata a kiszerelése! Rávettem a páromat is, hogy használja. Első alkalommal már sokkal simább lett a körmünk felszíne.NAgyon jó termék ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

vghnm

2017. szeptember 6.

Nagyon könnyen törnek a körmeim és eddig hiába próbáltam bármit, nem használt. Egy ideje kenem vele az egész körmömet és a körömágyamat is, amikor leszedem a körömfestéket része a manikűrnek, és sokkal kevésbé törik. :) Szerintem használ és alig fogy, ezért az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

szakszil

2017. január 25.

véletlenül került hozzám (páromat elküldtem a Rossmannba körömápoló olajért erre hazajött a DM-ből ezzel a csodás termékkel eleinte mérgelődtem, hog y nem azt hozta amit kértem..de ezúttal milyen jól tette)
nagyon jó a körmömnek, és finom az illata sokkal sokkal jobb mint eddig bármelyik körömápoló olaj amit valaha használtam, remélem nem vonják ki a forgalomból egy hamar soha le nem váltanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

smiley222

2017. január 8.

Nagyon szerettem, szuper ápoló olaj, persze lassan szívódik be nagyon, de érdemes kivárni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

szandracska

2016. május 30.

Mivel kézfertőtlenítős szappant használunk a munkahelyemen nagyon csúnya lett az utóbbi időben a kezem, így a körmöm is. Gusztustalan, ahogy a száradt cafatok lógnak a körmöm szélén (pedig kenem reggel, este, napközben, szépen leszedem a körömágyat....). Utolsó megoldásként vettem ezt, és jelentem, hogy már az első használat után látványosan javult a helyzet :)))))))))))))))))) Nálam ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

DianaS

2016. február 29.

Miután bemaszíroztam a körmeimbe, sokáig illatosak maradtak. Látszatra nem vettem észtre semmi különöset de belülről biztos táplál a sok olaj miatt, azért rendszeresen kenegetem míg el nem fogy. Pár használat után sajnos voltam olyan béna és fellöktem véletlenül, kiborult majdnem a fele...gondolhatjátok milyen idegroham kapott el :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.