Aromax

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: nikcsilá, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A ligetszépe biotermesztésből származó magjaiból CO2-os kivonatolással kinyert, esszenciális zsírsavakban (linolsav, gamma-linolénsav/GLA) rendkívül gazdag zsíros olaj használata elsősorban a kiszáradásra, kirepedezésre hajlamos, irritált bőr ápolására ajánlott. Értékes összetevői megakadályozzák a bőr vízvesztését, kiszáradását, segítik a bőr védőrétegének helyreállítását, a bőr megújulását, hidratáló hatásúak. Halványítja a szem alatti sötét karikákat, így arcunk pihentebbnek tűnik. Rendszeres használata fokozatosan csökkenti a szem és száj körüli finom ráncokat, így anti-aging bőrápolásra is alkalmazható.

gmaresz

2018. december 29.

Szuper termék, nagyon jó a hatása, de szörnyen kellemetlen az illata. Nagyon nehéz hozzászokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Banszky

2018. december 29.

Borzasztó büdös de még csak az állaga sem vett le a lábamról. Nehezen kenhető,nehezen beszívódó olaj és én nem láttam,hogy javított volna az arcbőrömön,sőt. Az apró kis pattanásokat neki tulajdonítom mivel mást nem használtam az elmúlt időben. Sajnos le kell pontozzam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Redlips

2018. december 23.

Nagyon szeretem a hatását, kisimítja az arcbőrömet, sokkal szebb és egységesebb lesz utána reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

rrituss

2018. november 19.

Imádom! Kivéve a szagát, attól az első napokban konkrétan hányingerem volt, volt, hogy le is kellett mosnom, mert nem tudtam megmaradni tőle, de már megszoktam, és elnézem neki, mert annyira jót tesz a bőrömnek, hogy nem vagyok hajlandó lemondani róla ilyen apróság miatt. Volt, hogy pár nap alatt rendbe rakta a gyulladt, lángoló bőröm (a resveratrol tartalmú termékeket kerülnöm kell, különben csúnyán megbánom), és azóta is erősíti, segíti a pattanások utáni hegek, foltok eltűnését, és egyszerűen élettel telibb a bőröm, mióta használom. Gazdag, sárgás olaj, azonban nem tömíti el a pórusaimat és nem pattogok ki tőle, ami elég nagy szó az én hisztis bőrömnél, és még mintha nem csak a halványításban, de a megelőzésben is segítene. Van, hogy minden nap használom, van, hogy ritkábban, de mindig van nálam készleten, mert számomra csodaszer. A szem körüli apró ráncaimat is egyengeti szépen. Marad. Kell :)

Tipp: elkezdtem egy dm-es Alverde citrusos mattító arckrémmel használni, ami tökéletesen elfedi a szagát, ráadásul viszonylag matt bőrt eredményez, így nappalra sem kellemetlen használni! Egyre jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Elkofen

2018. november 10.

Csatlakozom az előttem írókhoz. Remek termék csodás összetevőkkel. A nyakamra, a szemem alá és a szám környékére használom. Ezek nálam száraz területek és a túlzott ráncosodást szeretném elkerülni. Amúgy nincs problémás bőröm és ezt az olajat akciósan, 1500 Ft-ért vettem a DM- ben. Nedves bőrbe szoktam bemaszírozni és többnyire még egy pici hidratáló krémet is kenek fölé. Gyönyörűen feltölt és ápol. Kizárólag este használom, mert írtó büdös. Alig elviselhető, így ez megnehezíti a használatát. Néha azért valami kellemes vagy elviselhető illatra vágyna az ember. Van aki kutyanyálhoz, van aki romlott kozmetikumhoz hasonlította a bűzét. Engem leginkább romlott, avas szalonnára emlékeztet a szaga. Förtelmes. A pasik is undorítónak tartják. Szóval nehéz eltalálni, hogy mikor használjuk.
Kár ezért a kiváló termékért. Az Aromax tehetne valamit, hogy picit elviselhetőbb legyen, a termékeinek az alkalmazása. Emiatt csak 4 pont. Igenis fontos, hogy ne hányja el a nő magát, amikor használni szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

beeleaf

2018. október 10.

Nagyon jó olaj, segít a gyulladásokon, és jól halványítja a régebbi hegeket is. Nem okoz irritációt és pattanásokat sem. :) Az állaga tűrhető, elég belőle nagyon kevés. Nehezebben szívódik fel, ezért szoktam vele várni egy fél órát, nehogy a párnahuzaton végezze. A szaga iszonyatos engem kutyanyálra emlékeztet, de remélem idővel ezt is megszokom. Ár-érték arányban egy kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

ki6kina

2018. október 7.

A kapszula után gondoltam kipróbálom külsőleg is, és nem csalódtam! Remek kis olaj, egyenletesebbé, kipihentebbé varázsolja az arcom. Hetente 3-4x éjszakára alkalmazom, vizes bőrbe masszírozva. (A nedves bőrt pedig tessék komolyan venni, mert én eleinte nem így alkalmaztam és meg is volt a böjtje: ragacsos arc, az olaj nem szívódott be rendesen ...:D )
Update: Én még mindig nagyon szeretem, azonban a párom ki nem állhatja az "illatát", így sajnos más alternatíva után kell néznem. Ettől én nem pontozom le, mert ez egy természtes olaj, illatanyagoktól mentesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Anita1978

2018. szeptember 18.

Mivel kremeket nem hasznalok csak szerumokat, koncentratumokat-a Hialuron a favorit, igy most ezt is beszereztem akciosan 1600ert.Olyan szaga van,mint egy romlott kozmetikumnak.Engem nem zavar mert inkabb a szemem ala hasznalom meg a mosoly rancra es onnan dolgozom el az arcomra.Kis vizzel kenem fel,nehezen szivodik fel,igy alvas elott kozvetlenul nem ajanlott.Hm..mivel hosszu tavuak ezek a hatasok,arrol nem tudok beszamolni,h 20 eves lett az arcom,de biztos jobb,mint barmilyen ures krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Reni666

2018. szeptember 13.

Nagyon jo ez az olaj :)
Nem zsiros , nem irritál .
nagyon szereti a böröm.
csodálatos hatása van ,.:)
Én nem igazán érzem az illatát , ám igy is elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nagyon jo ez az olaj :)
Nem zsiros , nem irritál .
nagyon szereti a böröm.
csodálatos hatása van ,.:)
Én nem igazán érzem az illatát , ám igy is elégedett vagyok vele :)

Kence123

2018. augusztus 21.

Már régóta szerettem volna kipróbálni valami olajat az arcomra és végül erre esett a választásom:) Az illata tényleg nem a legkellemesebb de mégis jobb mintha agyon lenne parfümözve.Használat után nagyon hamar beszívódik, széppuha lesz tőle a bőröm.Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0