Aromax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Édesnarancs- ilang-ilang-és petitgrainolajat, Bourbon-vanília kivonatot, természetes antioxidánst, napraforgó-és földimogyoróolajat tartalmazó, édeskés virágillatú testápoló masszázsolaj. Mindennapi bőrápolásra is ajánlott. Illata a bőrön tartósan megmarad. Értékes alkotórészei puhítják és ápolják a bőrt. Fürdés után masszírozza be a bőrbe az olajat. Szintetikus illat-és színezőanyagot nem tartalmaz.

Linuxo

2018. április 24.

Megvettük két alkalommal is, hát nem kellett volna... a második flakon sajnos a lukában landolt, mert lejárt a szavatossága, mire elhasználtuk volna. Sosem szívódik be, tiszta olaj lesz az egész hálószoba. Köszönöm, de többé nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

cattitude

2017. október 4.

szeretem az illatát meg a hozzá köthető otthoni masszázsélményeket, de ennyi, nem nélkülözhetetlen darabja a háztartásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

pisonce

2017. augusztus 13.

Szuper, Párom imádja, állandóan masszíroztatni akarja magát vele. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Szuper, Párom imádja, állandóan masszíroztatni akarja magát vele. :D

rinkitinki

2016. december 18.

Ezt az olajat a párommal választottuk és használjuk közösen, mindketten szeretjük az illatát az olajosságát és az összes élményt, ami ehhez a masszázsolajhoz kapcsolódik. Szerintem szuper termék, nekünk egy kis színt vitt a hétköznapjainkba. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 18.

emci91

2014. december 31.

Nekünk a klementin- és shiu olajos van meg. Masszázshoz tökéletes, mindennapokban mi se használjuk. Arra jó amire ki van találva, illata isteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Cicmic

2014. december 8.

Nekünk a fahéj- és citromolajos van meg, és mit ne mondjak, imádjuk! :) Isteni illat, jól masszírozható állag, melegítő hatás, fantörpikus kis cucc! :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

n.andrea

2013. november 16.

Masszírozásra használtuk párommal, arra teljesen jó volt, illata is tetszett, szép puha lett tőle a bőr. Nekünk túl nagy kiszerelés volt, már rég lejárt de még mindig a felénél sem jártunk, ki kellett dobnom sajnos, de ez nem az olaj hibája :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

mhajni90

2013. április 14.

Régebben nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, olyan túl olajos, sosem szívódik be olaj:D (kókusz-, és jojobaolajat használok főleg, az ugye teljesen más). Aztán a napokban a párom megmasszírozta vele a lábam, és igen, oda tökéletes ez az állag! Még semmitől soha nem lett ilyen puha. Nagyon örülök neki, mert eddig akármit kentem rá, nem igazán segített. Szóval 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

hedgehog

2013. január 21.

Az illata elég intenzív, sokáig megmarad. Hogy puhítja-e a bőrt nem tudom, mert a párommal csak masszírozáshoz használjuk és az sajnos nem mindennapos. :) Tárolni valóban nem egyszerű, mert nagyon olajos a külseje az üvegnek és ez letörölhetetlennek tűnik. Összességében semmi túl jót de semmi túl rosszat nem lehet róla elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

dorottyaa

2012. november 21.

Alapból szeretem az olajos dolgokat, a száraz bőrömmel csodát tesznek. Nagyon kellemes az illata, nyáron szoktam főleg használni vékonyan a lábaimra, szép fényt ad, és az az isteni virágos vanília fátyol, amivel bevon...többen megkérdezték, hogy mit használok. Amióta a párom meglátta a polcomon állandóan ezzel masszíroztatja magát, utána persze ő jön. :D
Tárolásával van a legnagyobb bajom, ugyanis hiába törölgetem meg olajos marad az üveg, meg folyik minden felé, ezt valahogy jobban is kivitelezhették volna, mondjuk spray formájában, de ezt leszámítva teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.