Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes növényi eredetű hatóanyagot tartalmazó rovarriasztó szer csípőszúnyogok és kullancsok távol tartására.

A készítmény hatóanyaga a citriodiol gyakorlatilag a Citromos eukaliptuszolaj kivonata. Egy olyan eljárással készítik, ami szinte leutánozza a Citromos eukaliptusz fa eredeti folyamatait.

Nesh

2019. augusztus 6.

Nyaranta én szoktam lenni az az ember, akit azért hívnak minden létező szabadtéri buliba, mert ha ott vagyok, garantált, hogy aki 10 méteres közelemben van, megússza csípés nélkül. Eddig azért, mert a kis genyók engem ettek helyettük, most viszont elég ha én "illatozom", a környezetemet is messziről elkerülik a kis dögök. Tényleg teljesen természetes, nem irritálja a bőröm és teszi a dolgát. Szúnyogriasztó szaga van, de nem kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Doryyy

2016. június 1.

A legmagasabb természetes anyag tartalmú termék. Egy termékteszten is a legjobb eredményt kapta. Ja, és természetesen tényleg jó arra, amire való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. július 26.

Én kifejezetten kedvenc terepe vagyok a szúnyogok, kullancsok hadának, ezért nagy örömmel vettem meg és próbáltam ki ezt a terméket, amikor akciósan árulta a Pingvin Patika.
DE: ISZONYATOS CSALÓDÁS!!! Sőt, nyugodtan mondhatom, hogy hazardírozás volt számomra ezt a terméket használni, mert már folyt minden szabadon lévő bőrfelületemen, annyit fújtam belőle magamra, mégis tele lettem szúnyogcsípésekkel, sőt két alkalommal kullancsot is találtam a testemen!

Felelőtlenség ilyen terméket eladni azzal az ígérettel, hogy kb. 7 órán keresztül távol tartja a szúnyogokat. Persze a flakonon lévő ismertető ehhez hozzáteszi, hogy "a felvitel vastagságától függően". De annál már nem lehet többet felvinni, mint amennyit én használtam, mégsem ért semmit!!! És ez nem a 7 órás időtartam után, hanem az első 1-2 órában történt!!!

És ami még szép ebben: Ugyanezt a véleményt elküldtem e-mailben a cégnek is júl. 13-án, de azóta sem kaptam választ!!!
Ha lehetne mínuszpontokat adnék rá!!

Szerencsére van olyan, nálam is jól bevált, természetes alapú készítmény (a bio Galaktiv) a piacon, amit ezután is használhatok, mert ezt többet nem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 26.

Ha lehetne mínuszpontokat adnék rá!!

Alkoholok: Alcohol