Aromax

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolás

Természetes levendulavizet és levendulakivonatot, aloe vera gélt és pantenolt (B5-provitamin) tartalmaz. Javasolt alkalmazás: kellemesen hűsíti és nyugtatja a megégett bőrt napozás és szoláriumozás után, csökkenti a bőrpírt, egyben a bőrnek finom levendulaillatot kölcsönöz; a permet az egész testen használható, felnőtteknél és gyermekeknél egyaránt.

Kiszerelés: 100 ml

levendula5

2018. augusztus 20.

A csomagolása nem olyan, mint a képen, de ugyanaz a termék. Nagy reményeket fűztem hozzá, de végülis nem csodaszer. Enyhe nyugtató hatása van. A spray maga pedig egy katasztrófa. Számtalanszor előfordult, hogy nem vagy alig akart működni. Ettől függetlenül elhasználtam, de nem venném újra. Hasonló célra találtam jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

kittybaby24

2018. június 10.

Nagyon szeretem az Aromax termékeit, ez sem okozott csalódást! Finom lesz tőle a bőröm és megnyugtatja napozás után is. De én csak úgy a hétköznapokon is szoktam használni ápolásként. Kellemes az illata is! Biztosan újra fogom venni, ha elfogyott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Nizza

2017. december 23.

Szép összetevőkkel rendelkező és hatásos permet. Az arcomra használom, ahol rögtön érzem a bőrnyugtató hatását. Az illata kellemes, egyáltalán nem erős. A permetező része szerintem különlegesen finom permetet fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Sztellaaaaa

2017. november 4.

Eddig nagyon tetszik kellemes az illata, szépek az összetevői, és tényleg nyugtatja a bőrömet. Biztos hogy újra fogom venni, csak kár hogy nem lehet beszerezni egy közeli boltban, legalábbis egyelőre.
Igaz elkövettem vele egy pici hibát de persze ez nem a termék hibája, hanem nyilván az enyém :').

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Yami

2017. szeptember 2.

Kellemesen hűsítő, így főleg nyáron jól esik az ilyesmi. A remek összetevők miatt még csípésekre is bevált, de bármilyen irritációra ezt fújom.

Update: Azóta még tágabb körű lett a felhasználása, ugyanis arcra is használom. Simán egy kis frissesség kedvéért is, de smink fölé is jó, megszünteti a poros-púderes hatást, természetesebb hatása lesz, mintha összeolvadnának a színek. Az illatát még mindig imádom, odavagyok a levenduláért, de mástól is kaptam rá dicséretet. Úgy látom nemcsak nyáron lesz nálam helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Alice83

2017. július 11.

Szuper termék..illatos, nyugtatja a bőrt és sminkre fújva frissíti, rögzíti azt a glicerin tartalma miatt..szárazabb bőrűeknek sminkelés előtt is ajánlott..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

natasa

2012. augusztus 11.

Az illata nagyon kellemes, frissíti, nyugtatja a bőrt. Az összetevők is jók.
Nyaralás utáni frissítés: napégésre tényleg bevált. A piros bőrre fújva csípett kicsit, de nem elviselhetetlenül. De cserébe nagyon szépen gyógyítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Az illata nagyon kellemes, frissíti, nyugtatja a bőrt. Az összetevők is jók.

buksi.kata

Korcsoport: >54
2012. július 19.

Súlyos verejték-mirígygyulladásomra évek óta nem találnak az orvosok megoldást. Megfigyeltem, hogy a levendula jó hatással van a gyulladt területre, csökkenti a fájdalmat és a gyulladást is. Boldog voltam, amikor erre a készítményre rábukkantam, mert amit előtte használtam, annak a gyártását abbahagyták. Annak is nagyon örülök, hogy természetes anyaggal gyógyíthatom magam és nem kell szintetikus gyógyszereket, fertőtlenítőket használni. Levendulás törlőkendő és levendulás testpermet a gyógyír, valahányszor begyullad valamelyik verejték-mirígyem.
Tökéletesen elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 19.

Tökéletesen elégedett vagyok a termékkel.

Vitaminok: Panthenol