Best of Beauty 2019

Aromax

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Természetes rózsavizet, aloe vera gélt és pantenolt tartalmazó testpermet. Kellemes rózsaillata a luxus érzését nyújtja. Bőrre permetezve hűs érzetet kelt, felfrissít, egyben illatosítja a bőrt. Értékes összetevőinek köszönhetően testápolásra, és hajápolásra is használható.
Szintetikus illat-, és színezőanyagot nem tartalmaz.

trangel

2017. augusztus 11.

Nincs érzékeny bőröm mégis láng vörös lettem a használata után. Arcon és testen is kipróbáltam, de azt hiszem a hajamra fog elmenni....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

kneva

2017. április 29.

Nagyon szeretem a rózsa illatát, és ezidáig az Aromax termékekkel is jó tapasztalataim voltak. Müllerben próbáltam a tesztert, majd betettem egy üveggel a kosaramba. Még az a szerencse, hogy sokáig nézelődtem a gyerekjáték részlegen, majd mikor a pénztár felé indultam, ránézek az alkaromra, és akkor látom, hogy a bőröm teljesen vörös ott, ahova a tesztert fújtam. Gyorsan kiálltam a sorból, vissza a natúrkozmetikum részlegre és raktam is vissza a flakont a helyére.
Igazából nem értem, mert szép az INCI-je.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Igazából nem értem, mert szép az INCI-je.

natasa

2013. június 3.

Szeretem a rózsa illatot, a rózsa illatú termékeket. Nagyon kellemes az illata az üvegében, de a bőrön ez nálam megváltozik, már nem érzem a rózsa illatot... tehát az állítás, miszerint "illatosítja a bőrt": hamis. Nyugtatja a bőrt, kellemes érzés a nyári melegben ezzel fújkálni, ez tény. Nagyon kíváncsi voltam rá, de nem vagyok elájulva tőle.

UPDATE: Nyáron használtam, félretettem, most megint a kezembe került. Az összetevőit nézegetve újabb funkciókat találtam: arcra tonik helyett bepaskolva, és hajra frissítő hidratáló hajspray-ként próbálgattam, és kifejezetten elégedett vagyok.
Nincs benne glicerin, nekem már ez eleve bizalomgerjesztő...viszont van panthenol, ami a hajnak és a bőrnek nagyon jó! A hajvégekre fújkálom, vagy a tenyeremre, és úgy oszlatom el a hajvégeken...persze csak módjával. Tényleg hatásos. Annyira jók ezek az összetevők, hogy tényleg érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

NagyG

2013. január 3.

Egynek jó,de az illata nem tartós.
Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Egynek jó,de az illata nem tartós.
Többet vártam tőle.

mstindigo

2012. június 23.

Nagyon jó! Igazából bőrápoló, hajápoló hatását nem vettem észre, pedig fújkáltam mindenhova. Olyan, mint a divatos testpermetek, csak ez nem méregdrága, és természetes is ráadásul. Nagyon-nagyon finom az illata a rózsavíznek köszönhetően, úgyhogy illatoztam én is! A tengerpartra biztos viszem a levendulás párjával együtt. :)
Update: Szuperul funkcionált levendulás párjával együtt. Mikor leégtem, először ezzel fújtam be magamat mindenhonnan, (jó, ha ilyenkor előtte hűtőbe tesszük) és tényleg megnyugtatta a bőrömet. Utána kell a testápoló, azt nem váltja ki, de nagyon jó érzés, ha leég, megpirul az ember bőre. A levendulás verzióját még a párom is imádta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol