Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, az összetevőket feltöltötte: Kramer0ka, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   Douglas, Müller

3 az 1-ben: primer, fixáló és frissítő spray

Primerként hidratálja a bőrt és tökéletesen előkészíti a sminkelésre. Fixáló spray-ként gondoskodik a smink rögzítéséről, meghosszabbítja annak tartósságát és ragyogását. Napközben gyors felfrissülést nyújt.

Leander

2019. május 10.

Nem sok hatását éreztem összességében. Kellemesen frissít, nem irritál, könnyű használni, kevés kell belőle, sokáig elég. Elsősorban fixáló spary-ként használtam, alapozó / BB krém és korrektor fölé, de nem igazán vettem észre, hogy tartósabb lenne tőle a smink vagy hogy a bőröm általános állapotát bármilyen mértékben is befolyásolta volna. Kicsit frissít, reggeli sminkelésnél alkalmazva segít felébredni, de mindehhez kicsit túlzás az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Zsofii88

2019. április 24.

Ez egy csoda! Komolyan!
Nehéz megállapitanom hogy az új alapozóm(NYX) vagy az új púderem (Maxfaktor) vagy ez a kicsike (vagy együttesen) a felelös azért hogy totál matt és fénytelen az ( amúgy zsírban tocsogó) arcom. Alapnak illetve fixáláshoz is használom. Kellemes a permet,nem kell belöle sok. Tuti ujraveszem!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Ez egy csoda! Komolyan!

Cusika30

2019. március 3.

Nagyon jó termék.Gondoltam kipróbálok Mac fix után más terméket is.Hát legalább olyan jó ha nem jobb.Árban is jó.50 % -os Joy kuponnal vettem.Szép hatás egész nap.Csak az illata zavar kicsit.De hamar elszáll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

kovexti

2019. január 19.

Én is tesztelésre kaptam, nekem nagyon tetszik. Primerként, fixálóként is használom, plusz csillámos szemhéjpúderek és highlighterek fokozására. Nekem teljesen bevált, bár számomra a sminkfixáló ugyanolyan megfoghatatlan dolog, mint a hővédő. Tetszik a palack, és a porlasztó is nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

lepetak

2019. január 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Smink frissítésre és primerként próbáltam ki, meglepően jól funkcionált. Arra tényleg figyelni kell, hogy mennyit és milyen közelről fúj az ember...., ezt még ki kell tesztelnem nekem is. Első alkalommal nekiestem és szinte folyt az arcomon... Primerként szépen beszívódik a bőrbe, Egyedül az illata az, amivel még nem tudtam megbarátkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

zimmbo

2018. november 26.

Szintén tesztelésre kaptam.
Első használatkor az elkészült sminkemre jó közelről fújtam, nem is keveset. Gondolhatjátok! Folyt a fejem és fénylett és ragadt. Ez nem a termék hibája, én nem olvastam el rendesen.
Legközelebb már óvatosabb voltam, picit fújtam, és olyan messziről, amennyire a rövid karom engedi, és láss csodát, működik. Néha köp egy nagyobbat is, ma reggel szemen köpött :)
Primerként mást használok, frissítgetni mindig elfelejtek, tehát marad a fixálás.
Szeretném szeretni, de az alcohol denat-tól picit tartok, úgyhogy megmarad valószínűleg alkalmi sminkhez, hétköznap elvagyok fixálás nélkül, illetve bevált még az ecset nedvesítésére szemhéjpúder felvitelénél. Még ismerkedünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Szintén tesztelésre kaptam.

originalthea

2018. november 25.

Teszterként kaptam ezt a terméket, ezért még egyszer köszönöm ezt a lehetőséget :)
Tetszik, frissítőnek és fixálónak haszáltam eddig. Úgy vettem észre, hogy sokkal tovább tart a sminkem tőle, még akkor is amikor elmegyek edzeni. A sminkemet felvitel után felélénkíti, és mintha az eyelineremet is élénkítette volna. Ilyen még nem volt. Egy 10 órás sminkhordás után nemhogy csak megmaradt az arcomon az egész, hanem a bőröm is kevésbé zsírosabb volt, mint másik setting sprayektől.
Ami miatt nem tudok 5 csillagot adni az maga a primer ígéret, mert szinte semmit nem tett amit primerként kéne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Jane

2018. november 12.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket és nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam. Sokra tartom az Artdeco márkát, szóval nagy reményekkel vetettem bele magamat a használatába.
3 módon teszteltem:
- Mint primer: bár a bőröm állapotában nem éreztem változást a beszívódása után, az alapozót szépen lehetett rajta oszlatni, egységes képet adott.
- Benedvesítettem vele az ecsetet és azzal vittem fel szemhéjpúdert: szépen élénkítette a színt de nem volt tartós
- Fixálóként: Sajnos feltűnően jobban szétcsúszott a sminkem, mint nélküle, kb 3-4 óra elteltével.

Szerintem megérhet egy próbát, azonban van egy rossz hírem az érzékeny bőrűeknek: nekem csípett minden egyes pumpálás után :( szóval csak az "egészséges" bőrűek próbálják ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

3 módon teszteltem:

allyangel

2018. november 3.

Nekem tetszett! Jó érzés volt a smink felvitele után az arcomra fújni, teljesen felfrissítette. Van egy enyhe kis illata, de egyáltalán nem erős, illetve zavaró. Fújás után mindig éreztem, ahogy a smink "megköt" az arcomon, majd egész nap a helyén maradt. Nagyon tartós, csak ajánlani tudom. Tavasszal vettem a Glamour napokon akciósan, azóta sajnos már rég elfogyott, így most a közelgő Joy napokon mindenképp beruházok egy újra! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

bianka90

2018. október 31.

Csak fixálóként használom a sprayt így a frissítésről és előkészítésről nem tudok beszámolni. Fixálóként szuper. Megszünteti a porosságot, szépen egységesíti a sminket ami azért elég alap tulajdonság ilyen spray esetében de ami miatt kiemelném az általam eddig próbáltak közül, hogy egy fújás bőven elegendő mert sokat szór de egyenletesen az arcra (messze kell eltartani különben sok lesz) és azt kell, hogy mondjam elég tartós is. A smink a helyén marad, átfényesedés persze lesz de ezt nem írnám a termék számlájára, napi 10 órát semmi sem bír ki frissítés nélkül. Az illata nagyon kellemes, engem a vasalóba önthető illatosított folyadék illatára emlékeztet - puha melegség illat :D Összességében remek termék mert ritka, hogy a tartósság, egységesítés és a tökéletes szórófej hármasa egyszerre legyenek jelen egy fixáló sprayben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin