Artdeco

Ár:   2200   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   2200
Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősen pigmentált exkluzív körömlakk teljesen új, modern csomagolásban. Az ecset kialakításának köszönhetően egyszerű a felvitele.

Claudia's Beauty Secrets for ARTDECO körömlakk
Ár: - , Eladó: mspotts
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Artdeco Couture Körömlakk 705 Berry
Ár: 2000 Ft , Eladó: absinth
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy fizetés banki utalással+posta
fagas

2019. március 29.

A 682-es "Wild Berry", a 665-ös "Brick Red" és a 756-os "Azalea" tagjai a gyűjteményemnek. Általában kuponokkal szoktam beszerezni őket, úgy azért jobban megéri.:-) Gyorsan száradnak, szépen terülnek, és csodás színük van - két réteget szoktam feltenni alap és fedő közé. Olyan 5-6 napot simán kibírnak így, nem kíméletes "üzemmódban" is. Elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

bogi19

2019. január 4.

Imádom. Gyorsan szárad, pigmentalt és szép színei vannak. Az ára kissé húzós, de Glamour napok alkalmával teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 19.

Update: Visszatértem, hogy egy kicsit felpontozzam a tartóssága miatt! Ahogyan korábban leírtam, a felvitelére az átlagnál nagyobb figyelmet kell fordítani, mert eléggé rakoncátlan, szeret elcsúszkálni, ha picit több kerül az ecsetre. Viszont két rétegben, fedőlakk nélkül is gyönyörűen csillog, még egy hét után is olyan, mint amikor felvittem, és ez nem átlagos! Így négy csillagot érdemel, nem hármat, tőlem pedig több türelmet, be kell, hogy lássam. És: lehet, hogy mégis engedek majd a csábításnak:)

Hát... szebb az üvegében, mint amennyire jó a minősége - sajnos. Pedig nem volt könnyű a választás, ahogyan az üzlet polcain egymás mellett sorakoznak a szebbnél-szebb színek, mert olyan jól mutatnak!
Ami pedig a használatot illeti: az első réteg felvitelekor - és nem ez az első körömlakkom... - nehéz megtalálni az optimális mennyiséget, ami így egyenetlen eloszlást eredményez. A második rétegnél így - jobb híján - korrigálásra törekszem.
Amit még megemlítenék, és ez kissé meg is lepett, a színhűség. Felvitelt követően két árnyalattal sötétebbnek tűnik, mint ami az üvegben van. Érdekes.
Kissé csalódott vagyok, mert ennél szebb végeredményt vártam. Nem hiszem, hogy engedek legközelebb az Artdeco-s körömlakkok csábításának!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 19.

lujzi

2018. június 23.

ár-érték arányban tragikus. negyedárban vannak sokkal jobb lakkok - vagy ha már ez az ár, akkor százszor inkább egy essie...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

jucimuci

2018. január 31.

Az árához képest szerintem nem olyan nagy szám, két nap után már eléggé kopik a körmöm végén. Viszont imádom, hogy nagyon hamar megszárad és nagyon szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Eperhold

2017. január 2.

Upd: Tartósnak bizonyult. Direkt fedőlakk nélkül viseltem, hogy megnézzem mennyit bír ki csak úgy magában. 4-5 napot szépen eltöltött a körmeimen :)

Karácsonyra kaptam. Semmit nem hallottam előtte erről a körömlakkról, nekem az egész márka kimaradt eddig. Most viszont boldognak érzem magam vele. Az ecsete nagyon praktikus és könnyen kezelhető, a színe pedig gyönyörű. Egy rétegben is tökéletesen fedett, de kettőben meg aztán már tényleg nem lehet rá az embernek egy rossz szava se. Ami nagyon pluszpont benne, hogy iszonyat gyorsan megszáradt, nem kellett órákat egy helyben ülnöm mozdulatlanul. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de majd visszajövök még azt is leírni ha leteszteltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

miraolajos

2016. július 14.

Ezt a lakkot nagyon szeretem szep a színe es nagyon jó a fedése bár a tartóssága csak átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Londa

2016. április 22.

Sajnos nalam semmilyen koromlakk nem bizonyul tartosnak...sem ez sem az OPI... sem mas... talan nem hasznaltam megfelelo alap es fedolakkot, epp most tesztelek egyet...kivancsian varom mi lesz az eredmeny, hogy adhassak en is ennek a lakknak tobb pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

dorabora

2016. február 27.

Nem értem miért nem véleményezi senki...

A legjobb körömlakk, amivel valaha találkoztam.
Rettentően szenvednek a körmeim minden körömlakk alatt, ez az egyetlen, amit nem kell naponta kenegetni, 3-6 napot is elvisel, ha rövidek a körmeim.
Egészséges körmökön szerintem elvan akár egy hétig is, gond nélkül. :)
Biztos számít, hogy pirosat használok, a sötét lakkok általában mindig jobb minőségűek.

Nagyon híg, mégis szépen fed, elég egy vékony réteg, és így extragyorsan meg is szárad. 3-4 hónapja használom folyamatosan, több mint a fele meg van még, beszáradásnak pedig semmi nyoma!

MEGÉRI AZ ÁRÁT!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Nem értem miért nem véleményezi senki...

A legjobb körömlakk, amivel valaha találkoztam.
Egészséges körmökön szerintem elvan akár egy hétig is, gond nélkül. :)

MEGÉRI AZ ÁRÁT!

Verseau

2016. január 13.

A szemhéj filccel együtt vettem meg, mert gyönyörű bordó színe volt, pont az a szín van meg ami a képen látható, ez a 700-as árnyalat. Annyira erősen pigmentált és gyorsan szárad, raadasul az ecset is jól van kialakítva így nagyon egyszerű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.