Artdeco

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. december 7.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősen pigmentált exkluzív körömlakk teljesen új, modern csomagolásban. Az ecset kialakításának köszönhetően egyszerű a felvitele.

Artdeco Couture Körömlakk 855-ös + 712-es
Ár: 1.500.- /2 db. , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Lolita

2021. május 1.

Kár, hogy nem tudtam hamarabb, hogy ilyen jó! Kézen nem tudom milyen teljesítményt nyújt, mert műkörmöm van, de lábon tökéletes, nem kopik le, csak lenő. Még a zokni, harisnya sem hagy rajta nyomot, pedig nekem sok körömlakkal ez a problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

lettniko

2021. április 15.

2 színt vettem (747 és 855), de egyikkel sem vagyok megelégedve. Ennél vannak sokkal jobb olcsóbb lakkok.
Az üvegben nagyon szép színűek, viszont 2 rétegben felkenve már nem olyan. Alap- és fedőlakk nélkül használtam két rétegben. Délután festettem, bőven volt ideje megszáradni. Másnap reggel tele volt karcolásokkal és ágynemű lenyomattal, és a fénye is eltűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Kamea

2021. január 4.

Karácsonyra kaptam meg a 684-es árnyalatot, ami egy mély marsala szín. Ez az első Artdeco lakkom. Mindig sajnáltam érte az árát kiadni, így nagyon örültem, hogy kaptam egyet ajándékba. Alaplakkra 2 rétegben kentem fel, majd fedőlakkot kapott. Így több, mint egy hétig is szép lett volna, ha ennyi idő után nem keletkezne már lenövés a körömágynál. Az ecset tökéletesen ráfekszik a körömre, szépen lehet vele a szabályozni a lakk mennyiségét. A festék a körmön gyönyörűen terül, nem barázdásodik, csíkosodik és viszonylag hamar fényesre szárad. Az Essie lakkoknál - amiket az utóbbi időben használok – jobb minőségnek tartom.
Minden lakknál az a tapasztalatom, hogy a mélyebb színekkel könnyebb bánni, nem tudom, a világosabb árnyalatok hogyan viselkednek, de ez a bordó megérdemli tőlem az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 4.

jibjab

2020. október 18.

A képen látható szín és még 2 szín boldog tulajdonosa vagyok, de már kinéztem a következőket is. Gyönyörű színek, géles csillogás, két rétegben tökéletes fedés. Kézen is tartós, főleg fedőlakkal (Sally Hansen) fedőlakkal használom. A lábkörmömön is gyönyörű és tartós, csak a száradással kell vigyázni, mert nem gyorsan száradó, sokáig sérülékeny. Akinek van türelme ezt kivárni, annak megéri, mert az eredmény tényleg gyönyörű és 4-5 nap simán megvan lepattogzás nélkül. A fedőlakkot egyébként csak egy nappal a lakkozás után szoktam felvinni, így jobban szárad, kevésbé sérülékeny és tényleg szépen csillogó a felülete, de fedőlakk nélkül is gyönyörű, ám így a tartósságáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

Olga1895

2020. szeptember 30.

610-es nude árnyalat van meg. Sajnos két rétegben sem fed, ráadásul elfolyik, nem lehet egyenletesen eloszlatni és nagyon lassan szárad. Drága is. Teljes pénzkidobás volt.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Kremcica

2020. július 17.

Már a csomagolása is levett a lábamról a lepattintható kupakjával, nagyon elegáns. 756-os árnyalatban vettem meg ami egy rózsaszínes picit lila beütésű nude szín. Csodaszép. Egy rétegben is tökéletesen fed, nem csíkoz, relatíve hamar szárad. Akár alap és fedőlakk nélkül is jól bírja rajtam persze a hétvégi főzés utáni mosogatást és vizes dolgokat megsínyli mint minden lakk, de a mindennapos dolgaimat bírja. Elképesztően szép fénye van ami sajnos pár nap után tompul, én olyankor van hogy húzok rá még egy réteg festéket. Az ecsete is jó, nem túl nagy nem túl kicsi és nem vesz fel túl sok festéket. Bevallom eddig sajnáltam a pénzt a drágább lakkokra, de most látom hogy ég és föld a különbség eközött és a drogériás lakkok között. Biztos hogy más színeket is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

krisztike09

2020. április 26.

Egy nude enyhén lilás színbe hajló árnyalatot választottam. Tartós, könnyű esztétikusan felkenni, hamar szárad és a színe is csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Bpevike

2020. január 19.

Én a 767-es árnyalatát vásároltam. Szerintem szuper termék, megérte az árát! Szépen fed, bár én két rétegben vittem fel, arra pedig egy réteg fedőlakk. Másfél hét után kezdett kopni és veszíteni fènyéből. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

selmeczireka

2019. november 28.

Szerintem az, hogy egy 2000-2500 Ft feletti áron vásárolt körömlakk 3 napot bírjon ki, fedőlakkal.....enyhén szólva is pénzkidobás. Nekem se időm, se pénzem erre. A színe miatt választottam, egy padlizsánba hajló, de mély feketés lilás színt kerestem. A szín csodaszép, de a fénye úgy 2 napig tartós. Teszek alá alap lakkot és fölé fedőt is...és 3, maximum 4 napnál nem tart tovább, de a 4. napon már gusztustalan a vége. (és nem a fedőlakkommal van a baj, a Catrice lakkok 5-7, némelyik Essence 6-7 napot bír ki vele). Azért 2 csillag, mert a színe tényleg különleges, és akinek van kedve 3-4 naponta körmöt festeni, az még talán elégedett is lehet vele. De nagyon nem tartós, sőőőt a 3 napon már a felülete is komolyan karcolódik. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

fagas

2019. március 29.

A 682-es "Wild Berry", a 665-ös "Brick Red" és a 756-os "Azalea" tagjai a gyűjteményemnek. Általában kuponokkal szoktam beszerezni őket, úgy azért jobban megéri.:-) Gyorsan száradnak, szépen terülnek, és csodás színük van - két réteget szoktam feltenni alap és fedő közé. Olyan 5-6 napot simán kibírnak így, nem kíméletes "üzemmódban" is. Elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.